Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 127 Ürünler.
Polyurethane Ağır Görevli Çarklar için Çift Top rulmanı 100 mm
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
125mm 350kg Kapasite Platform Trolley Heavy Duty Casters Toptan Endüstriyel Caster
| Ürün Adı: | 350kg Kapasiteli Siyah PP Sabit Tekerlekli Platform Arabası Ağır Hizmet Tekerleri Üreticisi Çin |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
Ağır Güçlü Polyurethane Çarkları Kırmızı Çift Top rulmanları 837lbs Yük Kapasitesi
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
5 inç Ağır Hizmet Tipi Poliüretan Tekerler Döner Plaka Yumuşak Endüstriyel Araba Tekerlekleri Toptan Satış
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tekerleri |
Ağır Hizmet Tipi 5 İnç Ferforje Kauçuk Tekerler Yan Kilit Endüstriyel Dökme Demir Arabası Tekerlekleri Toptan Satış
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Kauçuk Tekerler |
Plaka Montajı Süper Ağır Görevli Çarklar 4 X 4.5 Inç Plaka Boyutu 7.5 Inç Toplam Yüksekliği Depo için idealdir
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
Ağır Güçlü Kırmızı Demir Tekerlek Merkezi Topu Taşıyan Çarklar 837lbs'e Kadar Yük Kapasitesi Çinko Boyalı
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
| Renk: | Kırmızı |
837 lbs yük kapasitesi ağır yüklü rotorlar kırmızı poliüretan tekerlekler demir tekerlek merkezi
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
Ağır makine ve endüstriyel ekipman hareketleri için optimize siyah tekerlekli ağır görevli süper ağır görevli makine
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
M12x15mm ipli saplı sessiz ve eskisine dayanıklı araba tekerlekleri
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
| Yükleme: | Bilye |

