Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 127 Ürünler.
Endüstriyel Çift Top Taşıyıcı Ağır Görevli Çark Çarkı Toplam Kilit Frenli
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerler İçin 6 İnç Poliüretan Düz Tek Tekerlekler
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerler İçin 6 inç Alüminyum Çekirdekli Turuncu Poliüretan Düz Tek Tek |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Portakal |
| Tekerlek çapı:: | 4 inç/5 inç/6 inç/8 inç/10 inç |
880LBS Kapasiteli Isıya Dayanıklı Döner 6" Kurutma Rafı Arabası Tekerleri
| Ürün adı: | 880LBS Kapasiteli Isıya Dayanıklı Döner Tekerlek 6 "Kurutma Rafı Arabası Tekerleri Üretici Çin |
|---|---|
| Stil:: | 6" kurutma rafı arabası tekerlekleri |
| Kapasite:: | 880 libre |
4x2 İnç Mavi Yan Fren Döner Ağır Hizmet Tipi Tekerler El Arabası Tekerlekleri
| Ürün adı: | Dayanıklı 4x2 İnç Mavi Katı Tekerlek Yan Fren Döner Ağır Hizmet Arabası Caster Tekerlekler Toptan Sa |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Yan Fren Tekeri |
| Tekerlek boyutu:: | 4x2 inç |
Ağır Görevli 2.5 Inç Bolt Delik Aralıklı Araba Tekerlekleri 90-125mm Arabalar İçin
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3/4/5/6/8 inç Nylon Hastane Trolley Tekerlek Çarkları Tıbbi Ekipmanlar İçin
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
| Malzeme: | Kauçuk/PU/Naylon/TPR |
Endüstriyel Ortamlarda Ağır Ekipmanlar için TPR Üstten Plakalı Ağır Hizmet Tekerlekli Döner Tekerlek
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Ağır Görevli Döner / Sert / Kilitli 90MM-125MM Döner / Sert / Kilitli
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Yumuşak yuvarlak top rulmanlı 3/4/5/6/8 inç kauçuk araba tekerlekleri
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |

