Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 127 Ürünler.
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Bilyalı Rulmanlı Tekerlekli Arabalar 3/4/5/6/8 İnç Endüstriyel Taşıma İçin
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Ağır Güçlü Trolley Arabası Tekerlekleri 2.5 Bolt Delik Aralıklı Kauçuk / Naylon Döner / Sert
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Cıvata Delik Aralığı: | 2,5 inç |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Döner / sert / kilitleme montu olan ağır yüklü araba rotörleri
| Dağı: | Döner, Sert, Kilitli |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
| Kullanımı: | araba arabası |
50mm Tekerlek Genişliği Ekstra Ağır Görevli Naylon Tekerlekleri Çarklar Ağır Yüklü Endüstriyel Uygulamalar ve Hareketlilik İçin Yapılan Poliüretan Tekerlekler
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
Endüstriyel Makineler İçin 2 İnç 70kg Kapasiteli Düşük Profilli Caster Tekerlekler
| Ürün adı: | Endüstriyel makineler için 2 inç 154lbs 70kg plaka döner siyah plastik düşük profilli tekerlek teker |
|---|---|
| Stil:: | Plastik düşük profilli tekerlekler |
| Tekerlek çapı:: | 50 mm |
3-8 Inç Ağır Görevli Filmiş Kök Trolley 200-500kg Yükleme Kapasitesiyle Çark Çarkları
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Endüstriyel Arabası Teker Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi 8 İnç Kırmızı PU Tekerlek, Yan Frenli Yumuşak Döner Plakalı
| Ürün adı: | Yan Frenli 8 İnç Kırmızı PU Tekerlek Yumuşak Döner Plakalı Endüstriyel Araba Teker Tekerlekleri Ağır |
|---|---|
| stil:: | Yumuşak teker ağır hizmet tipi ruletler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 660 pound |
144mm Polyurethane Heavy Duty Caster Wheels Çift Top rulmanları Kırmızı Demir PU Pürüzsüz Hareket
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| Toplam uzunluk: | 144mm |

