Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
1-4 inç çaplı endüstriyel tekerlekler sıcaklık aralığı 300°F'ye kadar
| Malzeme: | Çelik/ Alüminyum/ Plastik/ Kauçuk |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2-12 İnç |
| Yükleme kapasitesi: | 5.000 lbs'ye kadar |
Frenli Tekerlekler Tekerlek Kauçuk 2 inç 4 inç 5 inç Tekerlekler Frenli Siyah Mavi Yeşil Renklerde Döner Sabit Tipler
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
Customizable Rubber Casters Bearing Type Roller/Double Ball/Plain Bearing Finish Zine Plated/Threaded Stem
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |
Termoplastik Kauçuk 150mm 250kg Sert Yönlü Kilitli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Satış 150mm Gri Yumuşak Yön Tekerleği 250kg Kapasiteli TPR Perakendeciler İçin Sert Ağır Hizmet |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
Endüstriyel Dökme Demir 360 Derece Dönen 6 İnç Döner Tekerler
| Ürün adı: | WBD, Mobilya İçin 6 inç Gümüş Endüstriyel Tekerlek Dökme Demir 360 Derece Dönen Döner Kafa Ağır Hizm |
|---|---|
| stil:: | Mobilya için 6 inç demir tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
İşaretleme olmayan dökme demir çekirdek endüstriyel serisi çelik kauçuk tekerleği ile döner
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Overall Height: | 3 Inches |
| Tread Type: | Non-Marking |
Toplu kilit frenli ve içi boş çekirdek tekerlekli top taşıyan poliüretane rotörler
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
5x2 İnç 506LBS Üst Plaka Döner Kilit Bilyalı Rulman Tekerleri
| Ürün adı: | WBD 5x2 inç 506LBS Kapasiteli Gri Döner Kilit TPR Üst Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Sağlıyor |
|---|---|
| Stil:: | 5 inç TPR yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
230kg Kapasiteli TPR Döner Plakalı Yumuşak Tekerler Bilyalı Rulman 125mm Tekerlek Tekerlekler
| Ürün Adı: | Fabrika Satış 230kg Kapasite 125mm Gri TPR Tekerlek Döner Plaka Yumuşak Ağır Hizmet Tekerleri Bilyal |
|---|---|
| Tarzı:: | 125mm TPR döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
8 İnç Tekerlek Yüksek Kapasiteli PU Demir Kilitleme Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | Fabrika Satışları 8 inç Tekerlek Yüksek Kapasiteli Demir PU Ağır Hizmet Döner Kilit Endüstriyel Teke |
|---|---|
| stil:: | 8 inç pu döner kilit endüstriyel tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |

