Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Mobilyalar İçin Uygun Plaka Montaj Tipi Tekerlekler, Ağır Yük Kapasitesi, Sorunsuz Dönüş ve Uzun Ömür Sağlayan Tekerlekler
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Manufacturer: | WBD |
| Compatibility: | Furniture |
Heavy Duty Amerikan Nylon PA Casters Plate Montajlı 350KG Kapasite 4 Vuruşlu Tekerlekler Seti
| Installation Method: | Screw-In |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 |
| Caster Type: | American |
Sıcaklık 300°F'ye kadar Filmiş Kök Montajlı Yük Taşıma Çarkları
| Overall Height: | 2-12 Inches |
|---|---|
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
Ağır Görevli 350KG Top Taşıyıcı Naylon Çubukları Kurulumda vida 100 Lbs Yük Kapasitesi
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
90-135kg Kapasite, 4.5 inçlik toplam yüksekliğe sahip hafif görevli atıcılar
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
High Capacity Stainless Steel Casters 105mm Wheel Width 90-135kg Capacity and 4.5 Inches Overall Height
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Mounting Size: | 75*32Inches |
Yüklü Kapasite 275lbs Polypropylene Eşyalar Sağlam Malzeme Özellikleri Gereken Yapısal Uygulamalar için Mükemmel
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 275lbs |
| Load Capacity: | 125kg |
7.5 inç döner yarıçaplı çift topu taşıyan plaka montaj kaskası
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Rulman 6" Poliüretan Endüstriyel Tekerlekler Yüzey Galvanizli Yüzey
| Ürün adı: | Amazon Satışı İçin Set Başına Dört 6 inç Endüstriyel Tekerlek Döner Ağır Hizmet Tipi PU Tekerler |
|---|---|
| stil:: | 6 inç pu döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Dolly için ISO9001 Düz Sırtlı Döner Plaka 6 İnç Döner Tekerlek Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç İçi Boş Tekerlek 616LBS Yük Kapasitesi Dökme Demir Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Toptan Sa |
|---|---|
| stil:: | 6 inç ağır hizmet tipi mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |

