Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Çifte Top Taşıma Orta Görevli Çarklar 3-1/2 Inç Üst Plakası Döner Yarıçaplı ve Yan Kilit Frenli
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
|---|---|
| Montaj plaka boyutu: | 3-3/4X3-3/4 inç |
| Toplam yükseklik: | 5-3/4 inç |
Gri/ Kırmızı/ Mavi/ Turuncu/ Yeşil/ Beyaz Yan Kilit Fren Tipi ve 300 Lbs Yük Kapasitesi ile Orta Görevli Çarklar
| Montaj plaka boyutu: | 3-3/4X3-3/4 inç |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Heavy Duty American Solid Core Casters / Mobilya için Casters 600KG Yük Kapasitesi Top Taşıyıcı
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
Ağır Görevli 2.5 Inç Bolt Delik Aralıklı Araba Tekerlekleri 90-125mm Arabalar İçin
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Plaka Montaj Tipi Naylon Tekerlekler, 65mm Tekerlek Boyutu ile El Tipi Transpalet ve Depo Malzeme Taşıma İçin Mükemmel
| Wheel Size: | 65mm |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
Yeşil çelik tekerlek malzemesi ile hızlı ve kolay kaldırma
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
Yumuşak Roller Kauçuk Çarkları Endüstri için Döner Kauçuk Çarkı
| Tekerlek çapı: | 3-8 inç |
|---|---|
| Özellik: | özelleştirilebilir |
| Rulman Tipi: | Makaralı/Çift Bilyalı/Düz Rulman |
Yan kilitli orta boylu grey renkli kasketler ağır yük kapasitesi ve dayanıklılık için
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
|---|---|
| tekerlek tipi: | PU/PVC/TPR/PP/Kamyon |
| Üst Plaka Dönme Yarıçapı: | 3-1/2 inç |
Çinko kaplı kapalı kauçuk rotorlar 2 inç Tekerlek çapı 46mm Tekerlek Ağır görev hareket için
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Ağır Güçlü Çelik Kauçuk Çarkları, Kapasitesi 264 lbs. Yüksekliği 3 inç. Pürüzsüz Tekerlekler
| Feature: | Steel Covers |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Overall Height: | 3 Inches |

