Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Tek tekerlekli stil kırmızı PU tekerlekli poliüretan kasketler toplam kilit fren türü dayanıklılık malzemeleri
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
200x50mm Siyah 660LBS Kapasiteli Alüminyum Katı Lastik Tekerler
| Ürün adı: | Toptan 200x50mm Siyah Tekerlek 660LBS Kapasiteli Ağır Hizmet Sert Alüminyum Kauçuk Tekerler Screwfix |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum kauçuk sert tip avrupa endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |
5 İnç PVC İçi Boş Çekirdek Arabası Sert Plaka Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 5 İnç Siyah PVC İçi Boş Çekirdek Araba Tekerlekleri Sert Plakalı Endüstriyel Teker Tekerlekler Sağla |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tipi siyah pvc tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | siyah |
1/4 inç Bolt Delik Boyutu Gri Orta Yüklü Çarklar Tekerlek Rengiyle 300Lbs Kapasite
| Cıvata Deliği Boyutu: | 1/4 inç |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Polyurethane 5-3/4 inç Yüksek Kapasiteli Çubuklar Bolt Delik Aralık 2-7/8 X 2-7/8 inç Toplam Yükseklik
| Yükleme kapasitesi: | 300 pound |
|---|---|
| Tekerlek Rengi: | Gri |
| tekerlek tipi: | Poliüretan |
5-3/4 inç Toplam Yükseklik Endüstriyel Sınıf Çubuklar 3-1/2 inç Üst Plakası Döner Yarımsayısı
| Üst Plaka Dönme Yarıçapı: | 3-1/2 inç |
|---|---|
| Toplam yükseklik: | 5-3/4 inç |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Çift Top Taşıma Çalışma Masa Çarkları 2,5 Inç Tekerlekler Korozyona Direnci
| Yükleme kapasitesi: | 300 pound |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik |
| Renk: | Siyah |
M12x15mm ipli saplı sessiz ve eskisine dayanıklı araba tekerlekleri
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
| Yükleme: | Bilye |
300Lbs yük kapasitesi ile Siyah Çalışma Masa Çarkları Döner Fren Fonksiyonu
| tekerlek tipi: | Frenle dön |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
| Tarzı: | Döner tekerlek |
Polyurethane tekerlekleri ile 4 inç çinko kaplı döner tekerlekli çalışma masası
| Yük kapasitesi: | 300 pound |
|---|---|
| Tarzı: | Döner tekerlek |
| Üretici: | Tezgah A.Ş. |

