Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Katlanabilir platform arabası 2/4/6 Tekerlekler kolay ve uygun malzeme taşıma için
| Kulp Tipi: | Katlanabilir |
|---|---|
| platformu: | Plastik/ Paslanmaz Çelik Platformu |
| Malzeme: | çelik |
Total Lock Brake Type Casters for Material Handling Equipment with 304 Stainless Steel Bracket Material
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Brake Type: | Total Lock |
880LBS Kapasiteli Isıya Dayanıklı Döner 6" Kurutma Rafı Arabası Tekerleri
| Ürün adı: | 880LBS Kapasiteli Isıya Dayanıklı Döner Tekerlek 6 "Kurutma Rafı Arabası Tekerleri Üretici Çin |
|---|---|
| Stil:: | 6" kurutma rafı arabası tekerlekleri |
| Kapasite:: | 880 libre |
Endüstriyel uygulamalar için Nylon Bracket Steel Beyaz Gri
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Overall Height: | 4 Inches |
Katlanabilir platformlu ağır veya hacimli eşyaları verimli bir şekilde taşımak
| Üstünlük: | Portatif |
|---|---|
| Platform Boyutu: | 90cm X 60cm |
| Kulp Tipi: | Katlanabilir |
Güvenli ve istikrarlı malzeme taşımacılığı için katlanabilir el tipi araba platformu
| tekerlek tipi: | TPR/PU Tekerlek |
|---|---|
| Ağırlık: | 15Kg |
| Toplam yükseklik: | 90cm |
Yüksek Yük Kapasiteli Polipropilen 4 İnç Tekerlek, Cıvata Deliği Aralığı 76*61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
60mm Siyah Plastik Küçük El Arabası Tekerlekleri M8 Dişli Kök Döner Katı Gıda Sepeti Tekerleri Üreticisi YLcaster
| Ürün adı:: | 60mm Siyah Plastik Küçük El Arabası Tekerlekleri M8 Dişli Kök Döner Katı Gıda Sepeti Tekerleri Üreti |
|---|---|
| Tekerlek Malzemesi:: | Plastik |
| Tip:: | Gıda arabası tekerlekleri |
350KG Kapasiteli Tekerlekler, Endüstriyel Taşıma ve Malzeme Taşıma Çözümleri İçin İdeal 2 Tekerlek Genişliği Dahil
| Wheel Width: | 2 |
|---|---|
| Manufacturer: | WBD |
| Capacity: | 350KG |
Ağır Görevli PA Hafif Görevli Casters 350KG Kapasite Solid Core Wheel Screw In Plate WBD tarafından Montaj
| Wheel Size: | 65mm |
|---|---|
| Capacity: | 350KG |
| Wheel Material: | PA |

