Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Kilitli Polyurethane Casters ile Döner Tek Tek Tekerlekli Top Taşıyıcı Malzeme Taşıma ve Taşıma Uygulamaları için Mükemmel
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Çift Top Taşıma Çalışma Masa Çarkları, Döner Çarklı Zenkli Verimlilikle
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Üreticisi: | Tezgah A.Ş. |
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
Toplam Kilitli Top Taşıma Polyurethane Çarkları Kilitli Çürük Çekirdek Tekerleğiyle Döner 194mm Yükseklik
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Kaymaz Orta Görevli Döner Tekerlek Çarkı Kauçuk 4 Inch Tekerlek Diametresi Orta Görevli Kaymaz 3-6 Inch Tekerlek Genişliği
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Type: | PU/PVC/TPR/PP/Rubber |
Katı çekirdekli tekerlekli top rulmanları Amerikan Tipi Plakası Montajı 2
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
8 İnç Sessiz TPR Termoplastik Kauçuk 616LBS Yönlü Kilitli Döner Tekerlekler
| Ürün Adı: | 8 inç Büyük Boy Sessiz TPR Tekerlek 616LBS Kapasiteli Döner Kilitleme Ağır Hizmet Tekerleri Toptan |
|---|---|
| Tarzı:: | 8 inç TPR yan kilitli ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
2 inç Endüstriyel Yeşil PU Ağır Arabaları Bilyalı Rulmanlı Döner Tekerlek
| Ürün Adı: | Ağır Arabalar İçin 6x2 İnç Endüstriyel Yeşil PU Tekerlek Döner Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tarzı:: | 6x2 inç pu döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6x2 inç |
Yumuşak dönümlü endüstriyel 2 inç siyah PVC casters hafif görev caster tedarikçisi için
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
|---|---|
| Toplam yükseklik: | 2-3/8 inç |
| Kök çapı: | 7/16 inç |
2816LBS Kapasiteli Dökme Demir 4 PU Teker Setleri İki Bilyalı Rulman
| Ürün adı: | 2816LBS Kapasiteli Pet Set Dökme Demir Çekirdek PU Tekerlek Plakası Sert Ağır Hizmet Tekerleri Üreti |
|---|---|
| stil:: | Demir çekirdekli pu sabit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
320kg Yük Kapasitesi PU Plaka Arabası için 4 İnç Döner Tekerler
| Ürün adı: | WBD Toptan 320kg Yüksek Kapasiteli Demir PU Döner Plaka Yan Kilit Ağır Hizmet Tekerleri 4 İnç |
|---|---|
| stil:: | 320kg demir pu yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 320kg |

