Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Giyilebilir 230kg Kapasiteli 5 İnç Kilitli Yeşil Braketli Döner Tekerler
| Ürün adı: | 5 inç üst plaka döner sabit sert kilitleme pp çekirdek siyah elastik kauçuk ağır hizmet tipi tekerle |
|---|---|
| Stil:: | Elastik kauçuk döner ağır hizmet tipi teker |
| Kapasite:: | 230kg |
200mm Sert Levha Alüminyum Çekirdekli PU Naylon Tekerler Ağır Hizmet
| Ürün adı: | 200mm Sert Plaka Avrupa Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Çekirdekli PU Screwfix Naylon Tekerler Tedarik Ed |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum poliüretan sabit endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |
Siyah Demir Rulman Kauçuk Tek Tekerlek 100mm 125mm 150mm 200mm Ağır Hizmet Tekerleri İçin
| Ürün adı: | 100mm 125mm 150mm 200mm Siyah Demir Rulman Ağır Hizmet Tekerleri İçin Kauçuk Tek Tekerlek |
|---|---|
| stil:: | Demir Lastik Tekerlek |
| Tekerlek boyutu:: | 100/125/150/200mm |
200x50mm 550LBS Yumuşak Üst Plaka Döner Siyah Demir Kauçuk Arabası Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi Çift Fren
| Ürün adı: | 200x50mm 550LBS Yumuşak Tekerlek Üst Plakası Döner Siyah Demir Kauçuk Arabası Tekerlekleri Ağır Hizm |
|---|---|
| stil:: | Siyah Kauçuk Kilitlenebilir Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 200x50mm |
150mm Toplam Fren Dişli Kök İçi Boş Çekirdekli Bilyalı Rulman Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 150mm Toplam Fren Dişli Kök Döner İçi Boş Çekirdek Bilyalı Rulman Siyah PVC Tekerler Tekerlekler Top |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövdeli siyah pvc kilitli tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah renk |
120mm 1320lbs Kapasiteli Endüstriyel Döner Tekerler Ağır Hizmet
| Ürün adı: | 120mm 1320lbs plakalı tekerlek tekerlekleri renkli çinko U-oluk tekerlekler özelleştirmek |
|---|---|
| Stil:: | U parça oluk tekeri |
| Tekerlek çapı:: | 120mm |
2.5 İnç 80kg Yükleme Naylon Tekerleri
| Ürün adı: | 2.5 inç 176lbs 80kg plaka döner düz yatak beyaz naylon düşük profilli tekerlekler toptan |
|---|---|
| Stil:: | Naylon düşük profilli tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz |
2-12 inç paslanmaz çelik bitirme endüstriyel kauçuk rotor / tekerlek frenli döner rotorlar
| Döner Kilit: | Evet/Hayır |
|---|---|
| tekerlek tipi: | TPR/Plastik/Kauçuk/Poliüretan/Fenolik/V-Yiv/Çelik |
| Fren: | Evet/Hayır |
Emeksiz Hareketlilik Endüstriyel ortamlarda Ağır Yükler İçin 5 Inch Orta Görevli PU Döner Çarkları
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
Endüstriyel Zemin Kilitleme Depo Yönetiminiz için Ekolojik Dostu Seçim
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Türü: | döner |

