Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
500kg Yük Kapasitesi Ağır Görevli Trolley Çarkı 8 Inç Endüstriyel Döner Çark Çarkları
| Ürün Adı: | YLcaster 500 kg yük kapasitesi ağır yüklü tekerlek 8 inç döner ısıya dayanıklı tekerlekler sağlar |
|---|---|
| Tarzı:: | 500 kg'lık döner sıcaklığa dayanıklı makaralar |
| Yükleme kapasitesi:: | 500kg |
OEM Koyu Kırmızı Poliüretan Tekerlek 230kg 5 İnç Döner Tekerler
| Ürün adı: | WBD OEM 5 inç Koyu Kırmızı Poliüretan Tekerlek 230kg Döner Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | 5 inç pu döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
150x50mm Siyah Endüstriyel Tekerler 360° Döner Alüminyum Kauçuk Teker Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi
| Ürün adı: | 150x50mm Siyah Endüstriyel Tekerler 360° Döner Alüminyum Kauçuk Teker Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum kauçuk ağır hizmet tekeri döner |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah+Gümüş |
Çelik kauçuk işaretlemeyen kauçuk rotor tekerlekleri 100 lbs yük kapasitesi ile 2 inç ve çelik kapaklar
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Load Capacity: | 100 Lbs |
| Wheel Material: | Steel+Rubber |
Basınçlı çelik koruma ile Endüstriyel Sınıflı Çarklar
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Brake: | Yes/No |
Yan Fren Tekerlekleri 6 İnç PVC Döner Plakalı Tekerler Ağır Hizmet 280KG Yük
| Ürün adı: | Yan Fren Tekerlekleri 6 İnç PVC Döner Plaka Tekerleri Endüstriyel Toptan Ürünler İçin Ağır Hizmet Çi |
|---|---|
| stil:: | Pvc döner ağır hizmet tipi yandan kilitli tekerler |
| İnşaat:: | Kaynaklanmış çelik |
6 Inch Solid Black Wheels Heavy Duty High Temprature Casters For Ovens
| Ürün adı: | Fırınlar İçin 6 İnç Katı Siyah Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Yüksek Sıcaklık Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Ağır hizmet tipi yüksek sıcaklık tekerleri |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
Yumuşak Çalışma Çubuğu Yüksek Yük Kapasiteleriyle Ağır Görevli Geri Çekilebilir Yan Montaj Çarkları
| Fren tipi: | Tam Kilit |
|---|---|
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin Ağır Hizmet Tipi Tekerler
| Ürün adı: | 8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin A |
|---|---|
| stil:: | İçi boş kauçuk döner ağır hizmet tipi ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Galvanizli Kaplama Daha fazla Ürün Üst Plaka Boyutu 100*100*85*85 Performans için Çelik Tekerlek Malzemesi
| Germe yüksekliği: | 151/172/198/248 mm |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Türü: | döner |

