Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
150mm Polyurethane Casters Yumuşak Çevre 2 Inç Tekerlek Genişliği Tekerlekler Yumuşak Çalışma ve Düşük Gürültü Seviyesi için Tasarlanmıştır
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Kauçuk Tekerlekli Çelik Gövde, Kauçuk PP Çekirdekli Tekerlek ve Çift Bilyalı Rulman ile Ekipman Hareketliliği İçin Uygun
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Feature: | Customable |
Endüstriyel Kauçuk Çubukları, İşaretsiz Çaplama Türü Endüstriyel ve Malzeme Taşımacılığı için tasarlanmış Ağır Yüklü Tekerlekler
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Casters 1000 Lbs Yük Kapasitesiyle Pu Caster Wheel
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
Ağır Yükler İçin Şık Tasarlanmış 4 Inç Polyurethane Çubuklar
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
| Yükseklik: | 194mm |
4-5 kg endüstriyel hafif yüklü kauçuk çinko kaplama bitirme ve iplik saplı
| Bitir.: | Zine Kaplamalı/Dişli Sap |
|---|---|
| Kullanımı: | İç Mekan/Dış Mekan |
| Türü: | Döner/Sabit/Frenli Tekerlekler |
3 ila 8 İnç Tekerlek Çapı Kauçuk Tekerlekler Özelleştirilebilir Rulman Seçenekleri Rulo Çift Bilyalı Düz Rulman Performans İçin
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Application: | Industry |
Üst Plaka Çelik Jant 280kg Kapasiteli Yan Kilit 150mm Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD 150mm Çaplı Üst Plaka Çelik Jant 280kg Kapasiteli Yan Kilit Döner Teker Ağır Hizmet Üretiyor |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm demir mobilya tekerleri yan kilit |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
Dolap Mobilyaları için 200kg Yüksek Yük Taşıyan Dökme Demir 4 İnç Dolly Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Toptan 4 inç Gümüş Katı Tekerlek 200kg Kapasiteli Dökme Demir Döner Frenli Mobilyalar İçin Ağır |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç demir mobilya tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 10 santimetre |
5 İnç Gümüş Mobilya Makaralı Rulman Sabit Tekerlekli Tekerlekler
| Ürün Adı: | 5 inç Masa Tekerleği Gümüş Demir Ağır Hizmet Sabit Mobilya Tekerleri Makaralı Rulman Toptan |
|---|---|
| Tarzı:: | 5 inç ağır demir mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |

