Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
PU 75mm Düşük Profilli Ağır Hizmet Tekerleri, 500kg Yüksek Kapasiteli Poliüretan Tekerlekler
| Ürün adı: | 75x50mm 1100lbs 500kg üst plaka döner dökme demir çekirdek kırmızı pu düşük profilli tekerlekler |
|---|---|
| Stil:: | Ağır hizmet tipi düşük profilli tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı + siyah |
Makaralı Rulmanlı Sert 100mm Çaplı Yüksek Sıcaklık Caster Tekerlekleri
| Ürün adı: | Satılık 100mm Çap Fenolik Ağır Hizmet Tekerlek Siyah Döner Isıya Dayanıklı Tekerler |
|---|---|
| Stil:: | 100 mm döner ısıya dayanıklı tekerlekler |
| Tekerlek çapı:: | 100 mm |
Endüstriyel Siyah Cam Naylon Tekerlek Çift Fren Üst Plaka Arabası Tekerlekleri için 6 "Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Endüstriyel için 6 "Siyah Tekerlek Çift Fren Üst Plaka Arabası Tekerlekleri Ağır Hizmet Tekerle |
|---|---|
| stil:: | Siyah Çift Fren Tekeri |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
Ağırlık Kapasitesi Yan Montajlı Siyah Çalışma Masa Çarkları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Fren tipi: | Tam Kilit |
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
880lbs Kapasiteli 8 X 2 Caster Wheel, Giyilebilir Alüminyum Caster Wheels
| Ürün adı: | 200mm 880lbs üst plaka yeşil boyalı çatal alüminyum çekirdek pu çift frenli ağır hizmet tipi tekerle |
|---|---|
| Stil:: | Alüminyum pu ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek Rengi:: | Koyu sarı |
462lbs Yükleme Döner Plakalı 150mm Elastik Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| Rengi:: | Altın+Gri |
5500 lbs Kapasiteli 8 "Siyah Boya Braketli Süper Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 8 inç 5500lbs üst plaka döner naylon süper ağır hizmet tipi tekerler özelleştirmek |
|---|---|
| Stil:: | Süper ağır hizmet tipi döner naylon teker |
| Tekerlek Rengi:: | siyah beyaz |
Elastik Kauçuk 6 İnç Kilitleme Döner Tekerler, ISO9001 Sert Kauçuk Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç üst plaka döner sabit sert kilitleme altın pp çekirdek siyah elastik kauçuk ağır hizmet tekerl |
|---|---|
| stil:: | Elastik kauçuk pp ağır hizmet tekeri |
| Renk:: | Altın+Siyah |
1000 kg yükleme 200 mm iskelet rotorları tekerlekler pas dayanıklı ağır görev rotorları
| Ürün Adı:: | 200mm1000kg çelik uzun ipli saplı kırmızı naylon döner ağır iş gerdi tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı |
| Tekerlek Malzemesi:: | Naylon |
Değiştirilebilir sanayi yuvarlakları 1-4 inç genişliği 2-12 inç yüksekliği
| tekerlek tipi: | TPR/Plastik/Kauçuk/Poliüretan/Fenolik/V-Yiv/Çelik |
|---|---|
| Basamak genişliği: | 1-4 inç |
| Döner Kilit: | Evet/Hayır |

