Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Endüstriyel ambalajlama ve montaj hattı operasyonları için optimize edilmiş plastik tekerleklere sahip ipli saplı endüstriyel makaralar
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
| Tread Width: | 1-4 Inches |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Kalın yükleri desteklemek ve mobilya üzerinde sorunsuz hareketliliği sağlamak için tasarlanmış levha montaj tipi ile mobilya uyumlu bantlar
| Loaded Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Width: | 2 |
Genişletilebilir Kök Montaj Tipi, Döner Kilit ve Plastik Malzemesi Olmayan Endüstriyel Çarklar
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
Fenol Endüstriyel Çarklar Poliüretan Tekerlek Tipi Genişletilebilir Kök Montajı 1-4 Inç Tekerlek Genişliği
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Endüstriyel sınıf Çarklar 3 inç Tekerlek Genişliği 5-3/4 inç Ağır kullanım için Toplam Yükseklik
| Cıvata Deliği Boyutu: | 1/4 inç |
|---|---|
| Tekerlek Rengi: | Gri/ kırmızı/ mavi/ turuncu/ yeşil/ beyaz |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Çifte Top Taşıyıcı Orta Görevli Çarklar Ağır Görevli Uygulamalar İçin 4 Inç Tekerlek Çapı
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
3-1/2 inçlik üst plaka döner yarıçap orta yüklü rotorlar orta yüklü ağır yüklü tasarım
| Yük kapasitesi: | 300 pound |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
| Toplam yükseklik: | 5-3/4 inç |

