Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
5 İnç Demir PU Tekerler Ağır Hizmet Sabit Plakalı Yumuşak Endüstriyel Tekerlekler Tekerler Çin
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Demir PU Tekerler |
4" Endüstriyel Çelik Teker Tekerler
| Ürün adı: | 4 inç sert plakalı tekerlek tekerlekleri renkli çinko v-oluk tekerlekler toptan |
|---|---|
| Stil:: | Sabit tekerlek/Sert tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | renk |
330lbs Yükleme 50mm Endüstriyel Metal Tekerlekler H Oluk
| Ürün adı: | 50mm 330lbs plakalı tekerlek tekerlekleri renkli çinko H-oluk tekerlekler toptan |
|---|---|
| Stil:: | Sert palet tekeri |
| Tekerlek çapı:: | 50 mm |
Endüstriyel Makineler İçin 2 İnç 70kg Kapasiteli Düşük Profilli Caster Tekerlekler
| Ürün adı: | Endüstriyel makineler için 2 inç 154lbs 70kg plaka döner siyah plastik düşük profilli tekerlek teker |
|---|---|
| Stil:: | Plastik düşük profilli tekerlekler |
| Tekerlek çapı:: | 50 mm |
Çinko kaplama ağır görevli rotor tekerlekleri 1/4 inç vida deliği boyutu ile
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
Dişli Saplı Tekerlekli Arabası Tekerlekleri, Endüstriyel ve Ticari Kullanım İçin 2,5 İnç Cıvata Deliği Aralığı Sunar
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Yükseklik 90mm ila 125mm tekerlekler 3 inç çelik sap boyutu M12x15mm döner tekerlekler ağır ekipman ve taşıma arabaları için
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
CE Sertifikalı Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Yükseklik Aralığı 90mm 125mm Sepet Arabası Endüstriyel ve Ağır Yük Taşımacılığı için İdeal
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
3-1/2 inç döner yarıçaplı çinko kaplı ağır görevli tekerlekler polyurethane tekerlekler 1-1/4 inç
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
| tekerlek tipi: | Poliüretan |
200-500 kg yük kapasitesi olan ağır yüklü araba arabaları
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
| Kullanımı: | araba arabası |

