Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
880LBS Kurutma Rafı Yan Fren Döner 6 İnç Fenolik Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 İnç Kurutma Rafı Arabası Tekerleği Döner Yan Fren Isıya Dayanıklı Endüstriyel Tekerler Tedarikçisi |
|---|---|
| stil:: | 6 inçlik kurutma rafı tekerleri |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
300kg Yükleme 6 İnç Poliüretan Tekerlekler, ISO9001 Yaylı Caster Tekerlek
| Ürün Adı: | Garajlar için 6 inç 300kg kapasiteli ağır demir pu tek yaylı tekerler |
|---|---|
| Tarzı:: | Döner tek yaylı teker |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
100mm çap 1/2-13x4/5 dişli kök koyu mavi rulman pu alışveriş arabası tekerlekleri ağır hizmet tipi
| Ürün adı:: | 100mm çap 1/2-13x4/5 dişli kök koyu mavi rulman pu alışveriş arabası tekerlekleri ağır hizmet tipi |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Koyu mavi |
| Tekerlek Malzemesi:: | PU/Poliüretan |
50 mm endüstriyel iskelet rotor tekerlekleri rulo rulmanları ile
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
4-paket 2.5 Sink kaplamalı Çifte Top Taşıma Çarkları Döner Frenli
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
| Package Quantity: | 4 |
Araba için Siyah 60kg Yükleme 80mm Endüstriyel Tekerler
| Ürün adı: | 80mm 60kg toplam fren üst plakası cıvata deliği siyah plastik döner hafif hizmet tipi avrupa tipi en |
|---|---|
| Stil:: | Plastik hafif hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
Toz Geçirmez 6 İnç 660lbs Çelik Kapaklı Endüstriyel Tekerler Yükleme
| Ürün adı: | 6 inç 660lbs döner plaka dişli gövde cıvata deliği plastik orta hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel |
|---|---|
| Stil:: | Plastik orta hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 160mm |
5 İnç Yumuşak Tekerlek 130kg Kapasiteli Dişli Kök Döner Orta Hizmet PU 304SS Caster Wheels Üretici Çin
| Ürün Adı: | 5 İnç Yumuşak Tekerlek 130kg Kapasite Dişli Gövde Döner Orta Görev PU 304SS Döner Tekerlekler Üretic |
|---|---|
| Tarzı:: | 304SS filizli sap pu makineli makine |
| Rulman Tipi:: | Bilye |
Taşıma Fren Tipi Çark Çark Çark 200/250kg Yük 50mm Çelik İşlenmiş Kök
| Kullanımı: | İskeleler |
|---|---|
| Türü: | Döner/Sabit/Çift Fren |
| Yük kapasitesi: | 200/250 kilo |
20kg Yükleme 60mm Araba Tekerlekleri Gıda Arabası İçin Ağır Hizmet
| Ürün adı:: | 60mm 20kg dişli gövde siyah pp yemek arabası arabası tekerlekleri ağır hizmet tipi |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi:: | plastik |
| Tür:: | Yemek arabası arabası tekerlekleri |

