Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Endüstriyel Tekerlek Çarkları Dayanıklı Çelik Dönüştürme Tekerlekleri ile 5000 Lbs'e Kadar Ağır Görevli
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Endüstriyel düzeyde 4 inçlik tekerlek çapı ile ağır görevli performans 0 ila 180 derece F sıcaklık aralığında
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
350KG Kapasiteli Naylon Tekerlekler 65mm Masif Çekirdekli Tekerlek Dayanıklı Endüstriyel Tekerlekler Makine ve Ekipman Hareketleri İçin
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
5 inç orta görevli pu döner tekerlekler ağır görev performans 4 inç tekerlek çapı ve yan kilit fren türü ile
| Cıvata Delik Aralığı: | 2-7/8 X 2-7/8 İnç |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
| Tekerlek Genişliği: | 3 4 5 6 inç |
Bilyalı Rulmanlı ve Masif Göbek Tekerlekli Plaka Montajlı Naylon Tekerlekler Dayanıklı Endüstriyel Sınıf Ağır Hizmet Hareketlilik Çözümleri
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
| Manufacturer: | WBD |
5 inç Toplam Yükseklik Ağır Görevli 1000 Lbs Yük Kapasitesi Top Taşıyıcı dahil Polyurethane Taşları
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
100*100*85*85 Üst Plaka Boyutu ISO Rosh CE Sertifikalı Zemin Kilidi Tekerleği
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Top Plate Size: | 100*100*85*85 |
| Wheel material: | Steel |
Çelik Çarklar Tekerlek Üst Plakası Boyutu 100*100*85*85 Daha Fazla Ürün Ağır Güçlü Uygulamalar İçin
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300kg |
| Türü: | döner |
Ağır endüstriyel uygulamalar için paslanmaz çelik polipropilen plaka
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |
200mm Sert Levha Sessiz Tekerlekler Yüksek Kapasiteli Alüminyum PU Tekerler Avrupa Tipi
| Ürün adı: | 200mm Sert Levha Sessiz Tekerlekler Yüksek Kapasiteli Alüminyum PU Tekerler Avrupa Tipi |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum sert ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 200mm |

