Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
6600lbs Süper Ağır Hizmet Tekerleri İkiz Tekerlek Döner Plaka 10 İnç Kırmızı Pu Geniş Caster Tekerlekler
| Ürün adı: | 10 inç Kırmızı Pu Geniş Caster Tekerlekler 6600lbs Kapasiteli Ekstra Ağır Hizmet Tekerleri İkiz teke |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tipi 10 inç teker |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
150mm ağır hizmet tipi poliüretan frenli tekerlek, lojistik ve malzeme taşıma arabaları için üretilmiştir
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
1000 Lbs Yük Kapasitesi 3 Ton Heavy Duty PU Caster Wheel Sert Endüstriyel ve Ekipman Hareketliliği için tasarlanmış Pürüzsüz Çapraz
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
5 inç Toplam Yükseklik 150mm PU Çark Çarkları Çeşitli ve Ağır Endüstriyel Uygulamalar için 2 inç Çark Genişliği
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
10 İnç Süper Ağır Hizmet Tekerleri Poliüretan Çelik Demir PU İkiz Tekerlekler Döner Tekerler
| Ürün adı: | 10 İnç Süper Ağır Hizmet Tekerleri Poliüretan Dökme Demir PU Tekerlekler Döner Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tekeri |
| Tekerlek Rengi:: | Turuncu+Siyah+Gümüş |
4 İnç Tekerlek 180kg Kapasiteli Ağır Hizmet Tipi Tekerler Demir Kauçuk Sert Plaka
| Ürün adı: | WBD, 4 inç Tekerlek 180kg Kapasiteli Demir Kauçuk Sert Plaka Arabası Ağır Hizmet Tekerleri Tedarik E |
|---|---|
| Stil:: | 4" kauçuk sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 100MM |
4"X2" Demir Çekirdekli 360° Dönen Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD Toptan 4"x2" Siyah Kauçuk Demir Çekirdekli Döner Plaka 360 ° Dönen Ağır Hizmet Tekerle |
|---|---|
| Stil:: | 4" kauçuk döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
6 inç Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Çekirdek Poliüretan Caster Tekerlekler 400 KG Yük Kapasitesi Döner Arabası Tekerlekleri Toptan Satış
| Ürün adı: | 6 İnç Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Çekirdek Poliüretan Caster Tekerlekler 400KG Yük Kapasitesi Arabası |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum ağır hizmet tipi döner rulet |
| Tekerlek Rengi:: | Turuncu |
Dökme Demir Pu Döner Ağır Hizmet Tekerleri 6 İnç Kırmızı Katı Endüstriyel Tekerlek İşaretsiz
| Ürün adı: | 6 İnç Kırmızı Katı Endüstriyel Tekerlek İşaret Yok Ağır Hizmet Tipi Dökme Demir Pu Döner Tekerler To |
|---|---|
| stil:: | Döner tekerlek hd |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
125x50mm Çaplı Dökme Demir Ağır Hizmet Tipi Gres Nipelli Tekerler
| Ürün adı: | 125x50mm Çaplı Boş Çekirdekli Dökme Demir Tekerlek 230kg Kapasiteli Ağır Hizmet Rijit Tekerler Üreti |
|---|---|
| Stil:: | 125x50mm ağır hizmet tipi demir rijit tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 125X50mm |

