Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty cast iron wheels ] eşleşme 132 Ürünler.
İşaretleme yapmayan ve yük kapasitesi 100kg olan ağır işlevli kauçuk tekerlekler
| Renk: | Siyah/Mavi/Yeşil |
|---|---|
| sırt tipi: | İşaretleme olmayan |
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
194mm Yükseklik Toplam Kilit Fren Tipi 3 Ton Ağır Güçlü Endüstriyel Uygulamalar için PU Caster Wheel
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
4 İnç Katı Dökme Demir Tekerlekler Mobilya İçin Yüksek Yüklü Yan Fren Endüstriyel Caster Tekerlekler
| Ürün adı: | Mobilya için 4 İnç Katı Dökme Demir Tekerlekler Yüksek Yük Yan Fren Endüstriyel Caster Tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Dökme demir döner mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
6 İnç Üst Plaka Döner İçi Boş Dökme Demir V Oluk Ağır Hizmet Tekerleri Palet Tekerlekleri
| Product Name: | 6 inch top plate swivel hollow cast iron v groove heavy duty casters track wheels |
|---|---|
| Style:: | Cast iron groove heavy duty casters |
| Wheel Material:: | Iron |
125 mm Dökme Demir 506LBS Kapasiteli Yan Fren Ağır Hizmet Tablası Tekerlekler
| Ürün adı: | YLcaster, 125mm Dökme Demir Masa Tekerleği 506LBS Kapasiteli Yan Fren Ağır Hizmet Tekerleri Döner Pl |
|---|---|
| Stil:: | 125 mm demir mobilya tekerleri yan kilit |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
8" Demir Çekirdekli Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri Sert Tekerlek Üst Plakası
| Ürün adı: | WBD, 8" Demir Çekirdekli Kauçuk Sert Tekerlek Üst Plakası Ağır Hizmet Tekerleri Tedarik Ediyor |
|---|---|
| Stil:: | 8" kauçuk sabit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 8x2 inç |
125 mm Yük Kapasitesi 880LBS Ağır Hizmet Döner Tekerlekler Tekerlekler
| Ürün adı: | 125mm Çap Yüksek Yük Kapasitesi 880LBS Demir PU Tekerlek Döner Kilit Ağır Hizmet Tekerleri Toptan |
|---|---|
| stil:: | 880lbs pu yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 880 libre |
İşaretsiz Ağır Hizmet Tekerleri Demir PU
| Ürün adı: | Ağır hizmet tipi 150mm üst plaka çift bilyalı rulman demir kırmızı pu tekerlekler endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | Döner tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg Kapasite Sabit Plate Caster Wheel Üretici
| Ürün Adı: | OEM Kauçuk Tekerlek 125mm 200kg Kapasite Sabit Plak Ağır Görevli Çarklar |
|---|---|
| Tarzı:: | 5" kauçuk sabit ağır hizmet tipi tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
50mm Dökme Demir Tekerlek Hafif Hizmet 360 Derece Dönen Eski Demir Teker Tekerlekler Düşük Profil
| Ürün adı: | 50mm Dökme Demir Tekerlek Hafif Hizmet 360 Derece Dönen Eski Demir Teker Tekerlekler Düşük Profil |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi demir tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 50mm |

