Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 297 Ürünler.
5-3/4 inç Toplam Yükseklik Endüstriyel Sınıf Çubuklar 3-1/2 inç Üst Plakası Döner Yarımsayısı
| Üst Plaka Dönme Yarıçapı: | 3-1/2 inç |
|---|---|
| Toplam yükseklik: | 5-3/4 inç |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Çekim Kapasitesi 194mm Yüksekliği 450-850kg Yüklü Kapasite
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
50mm Tekerlek Genişliği Ekstra Ağır Görevli Naylon Tekerlekleri Çarklar Ağır Yüklü Endüstriyel Uygulamalar ve Hareketlilik İçin Yapılan Poliüretan Tekerlekler
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
Bolt Delik Aralık 25 Inch Trolley Wheels Trolley Araba için tasarlanmış ağır görevli 4 X 45 inçlik ve sağlam plaka boyutuna sahip
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Ağır görev ve sıcaklık ortamları için çinko kaplama hafif görev kasketleri
| Wheel Width: | 45mm |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Ağır Güçlü Gri Poliüretan Çarkları 300 Lbs Yük Kapasitesiyle
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Load Capacity: | 300 Lbs |
Çinko kaplama ağır görevli rotor tekerlekleri 1/4 inç vida deliği boyutu ile
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
Gri Tekerlek 3-1/2 Inch Top Plate 0-180 ° F sıcaklık için Orta Görevli Döner Çarklar
| Fren tipi: | yan kilit |
|---|---|
| tekerlek tipi: | Poliüretan |
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
500 lb yük kapasitesi çinko kaplama ve 0,25 inç kalınlığı olan paslanmaz çelik kalıplar
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
Top Plate Tipi Montaj Paslanmaz Çelik Casters For Bouble Ballrace Bracket Feature
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |

