Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 297 Ürünler.
Gri Hafif Görevli Plaka Montaj Döner Çarklar -20 ila 100 derece Selsüs Sıcaklık Aralığı
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 144 lbs'ye kadar |
| tekerlek yatağı: | Düz rulmanlı |
Üst Plaka Boyutu 100*100*85*85 Galvanizli Kaplamalı Daha Fazla Ürün Yükseklik 148/176/204/248mm
| Wheel material: | Steel |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
150mm Polyurethane Casters Yumuşak Çevre 2 Inç Tekerlek Genişliği Tekerlekler Yumuşak Çalışma ve Düşük Gürültü Seviyesi için Tasarlanmıştır
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Casters Çürük Çekirdekli Endüstriyel Sınıf Dayanıklı Ağır Görevli Malzeme Taşıma Ekipmanı
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Style: | Single Wheel |
450-850kg Yük Kapasitesi Siyah PU Caster Wheel Çürük Çekirdek Güçlü Tekerlek Endüstriyel ve Ticari Arabalar İçin Tasarlanmış
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Width: | 2 Inches |
1000 Lbs Yük Kapasitesi 3 Ton Heavy Duty PU Caster Wheel Sert Endüstriyel ve Ekipman Hareketliliği için tasarlanmış Pürüzsüz Çapraz
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
3.75 X 2.75 inç montaj boyutlu tek tekerlekli PU tekerlek, endüstriyel arabalar, ekipmanlar ve malzeme taşıma ihtiyaçları için
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Height: | 194mm |
5 İnç Toplam Yükseklik Poliüretan Tekerlekler Endüstriyel Sınıf Ağır Yük Kapasiteli Arabalar, Makineler ve Ekipmanlar İçin
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
PU Demir Malzemesi Yumuşak Çevre ve Dayanıklı Tek Tekerlek Performansı İçin Polyurethane Çevre
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Yeşil Daha Fazla Ürün ISO Rosh CE Sertifikalı Galvanizli Kaplamalı ve Tedarikçiler
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Color: | Green |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |

