Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 297 Ürünler.
5 inç Toplam Yükseklik 150mm PU Çark Çarkları Çeşitli ve Ağır Endüstriyel Uygulamalar için 2 inç Çark Genişliği
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
450-850kg Yük Kapasiteli Poliüretan Tekerlekler 150mm Tekerlek Boyutu PU Demir Tekerlek Malzemesi Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerlekler
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Tread Type: | Smooth |
320kg Yük Kapasitesi PU Plaka Arabası için 4 İnç Döner Tekerler
| Ürün adı: | WBD Toptan 320kg Yüksek Kapasiteli Demir PU Döner Plaka Yan Kilit Ağır Hizmet Tekerleri 4 İnç |
|---|---|
| stil:: | 320kg demir pu yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 320kg |
Plaka Montaj Tipi -20 ila 100 derece sıcaklık aralığı için Hafif Görevli Çarklar
| Montaj Tipi: | Plaka |
|---|---|
| tekerlek yatağı: | Düz rulmanlı |
| Ev materyalleri: | Çelik |
Yüksekliği 194mm pu yuvarlak tekerleği depo arabaları ve endüstriyel için yumuşak yuvarlak yuvarlak tekerlek
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Döner Yarıçap 3,5 Inç Ultra Ağır Görevli Çark Çarkları Endüstriyel Uygulamalar için Ağır Görevli Ağır Yük Kapasitesi Çarkları
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Ağır ekipman ve malzeme arabaları için ideal, 1000 lbs yük kapasitesini destekleyecek şekilde üretilmiş, 150 mm PU tekerlekli düz taban
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Endüstriyel Kullanım İçin PU Demir Tekerlek Malzemeli ve 450 ila 850 kg Yük Kapasiteli Bilyalı Rulmanlı Poliüretan Tekerlekler
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
5 İnç Toplam Yükseklik, Bilyalı Rulmanlı Poliüretan Tekerlekler ve 450-850kg Yük Kapasitesi Mobilite Çözümleri
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Kırmızı PU Tekerlek Döner Tek Fren 6 İnç Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Toptan 6 inç Kırmızı PU Tekerlek 2 inç Genişlik Döner Tek Fren Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | 6 inç pu tek kilitli ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek kapasitesi:: | 616 pound |

