Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 297 Ürünler.
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Casters Yumuşak Çarpım Dayanıklı Değiştirme Tekerlekleri Ağır Yük Arabası ve Ekipmanı için Uygun
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Bilyalı Rulmanlı, 450 ila 850 kg Yük Kapasiteli, Pürüzsüz Sırtlı Poliüretan Tekerlekler, Depo ve Uygulamalar İçin İdeal
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Montaj Boyutu 375 X 275 Inç 3 Ton Ağır Güçlü PU Çark Çarkı Yumuşak Çaplı Ağır Ekipman Hareketliliği ve Taşıma için Tasarlanmış
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
0.25 inç kalınlığındaki depo ekipmanları kabloları
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Capacity: | 110kg |
194mm yükseklikte siyah PU tekerlekli yuvarlak çekirdekli endüstriyel sınıflı tekerlekli tekerlekli ağır yük arabaları için ekipman ve makineler
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Ağır hizmet tipi endüstriyel arabalar, ekipmanlar ve makineler için uygun, bilyalı rulmanlı, 150 mm PU tekerlekli düz taban
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Yüksekliği 194mm Poliüretan Çarklar Ağır görevli tekerlekler Tekerlek boyutu 150mm Yüklü Kapasite 450 ila 850kg Ekipman için hareketlilik
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Tread Type: | Smooth |
Dondurucu için 360 Derece Dönen Delik Başlı Kilitlenebilir PVC Caster Tekerlek
| Ürün adı: | Özel 360 Derece Dönen Cıvata Deliği Delik Başlığı Kilitlenebilir PVC Tekerlekler Hafif Hizmet İkiz T |
|---|---|
| stil:: | Kilitli cıvata deliği ikiz tekerlek pvc tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 50 mm |
Basit rulmanlı endüstriyel döner rotörler / TPR tekerleği
| Montaj Tipi: | Plaka |
|---|---|
| Tekerlek Çekirdeği: | plastik |
| Fren tipi: | Toplam Kilit, Döner Kilit |
Hafif Görevli Plaka Montaj Casters Yumuşak TPR Tekerleği 144 Lbs'e Kadar Yük Kapasitesi 2-4 Inç çapı
| Yükleme kapasitesi: | 144 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Tekerlek Sırtı: | Yumuşak |
| Tekerlek Genişliği: | 19-24mm |

