Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 297 Ürünler.
Ağır Güçlü 350 kg PU dökme demir frensiz döner tekerlek
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
|---|---|
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
Ağır Görevli Çalışma Masaları Çark Çarkları Endüstriyel İşlem için Çürük Çerçeve Tek Tek Çark
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
|---|---|
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
Zorlu ve zorlu ortamlar için Ağır Görevli 2-4 Inç Hafif Görevli Çarklar
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Tread: | Smooth |
Dişli Saplı Tekerlekli Arabası Tekerlekleri, Endüstriyel ve Ticari Kullanım İçin 2,5 İnç Cıvata Deliği Aralığı Sunar
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
200mm Gümüş Renk 300kg Kapasite İçi Boş Çekirdekli Sert Teker Tekerlekler Düz Sırt
| Ürün adı: | Fabrika Satışları 200mm Gümüş Demir Tekerlek 300kg Kapasiteli Boş Çekirdekli Sert Ağır Hizmet Tekerl |
|---|---|
| Stil:: | 200 mm yandan kilitli demir tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 20 santimetre |
200-500kg Kapasite Döner Çarklar 3/4/5/6/8 Inch Yük Taşıyan Çarklar
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
100x32mm Kimyasal Dirençli Dişli Mil Döner Teker
| Ürün adı: | WBD Toptan 100x32mm Kimyasal Dirençli Tekerlek Dişli Kök Orta Hizmet 304SS Kilitli Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Mil kilitleme pa 304ss tekerlekler |
| Rulman Tipi:: | Düz rulmanlı |
2.5 İnç Yumuşak Tekerlekler Döner Kafa Hafif Hizmet Tipi PVC Tekerler Cıvata Deliği Tarafı
| Ürün adı: | 2.5 İnç Yumuşak Tekerlekler Döner Başlı Cıvata Deliği Yan Kilit Çin'de Hafif Hizmet PVC Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi pvc tekerlekler cıvata deliği yan kilit |
| Tekerlek boyutu:: | 6.5cmx2.5cm |
1/4 inç Bolt Delik Boyutu Gri Orta Yüklü Çarklar Tekerlek Rengiyle 300Lbs Kapasite
| Cıvata Deliği Boyutu: | 1/4 inç |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Casters 1000 Lbs Yük Kapasitesiyle Pu Caster Wheel
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |

