Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 281 Ürünler.
Ağır Güçlü Yeşil Galvanizli Çelik Döner Yük Yüksekliği 148mm Endüstriyel Casters ISO Sertifikalı
| Yük kapasitesi: | 300kg |
|---|---|
| Türü: | döner |
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
Çelik Tekerlek Çarkları Yükselt Top Jack Döner fonksiyonu ile pürüzsüz ve kolay kaldırma
| Germe yüksekliği: | 151/172/198/248 mm |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Türü: | döner |
Endüstriyel Daha Fazla Ürün Yükseklik 148/176/204/248mm Çelik Tekerlek Malzemesi ve Daha Fazla Seçenek
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
Konforlu ve Çeşitli Yükseltme Top Jack ile Döner Yük Yüksekliği 148mm
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Green |
| Load height: | 148/176/204/248mm |
Yeşil Döner Çarklar 300 Kg Yük Kapasitesi Galvanizli Çelik Tekerlek 151mm Yükseklik Mobilya için
| Yük kapasitesi: | 300kg |
|---|---|
| Germe yüksekliği: | 151/172/198/248 mm |
| Renk: | Yeşil |
Çelik tekerlek malzemesi ve üst plaka boyutu ile daha fazla ürün 100 * 100 * 85 * 85
| Renk: | Yeşil |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300kg |
| Tekerlek malzemesi: | çelik |
Galvanizli Kaplama Daha fazla Ürün Germe yüksekliği 151/172/198/248mm Yük yüksekliği 148/176/204/248mm
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
| Renk: | Yeşil |
Yeşil çelik tekerlek malzemesi ile hızlı ve kolay kaldırma
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
Çelik Çarklar Tekerlek Üst Plakası Boyutu 100*100*85*85 Daha Fazla Ürün Ağır Güçlü Uygulamalar İçin
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300kg |
| Türü: | döner |
Gri Hafif Görevli Plaka Montaj Döner Çarklar -20 ila 100 derece Selsüs Sıcaklık Aralığı
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 144 lbs'ye kadar |
| tekerlek yatağı: | Düz rulmanlı |

