Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 297 Ürünler.
5 inç tekerlek genişliği Orta yüklü uygulamalar için çinko kaplama orta yüklü rotorlar
| Toplam yükseklik: | 5-3/4 inç |
|---|---|
| Fren tipi: | yan kilit |
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
3-1/2 İnç Üst Plaka Döner Yarıçaplı Orta Hizmet Tipi Tekerler, 1/4 İnç Cıvata Deliği Ebatlı
| Rulman Tipi: | Bilye |
|---|---|
| fren tipi: | yan kilit |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Çürük çekirdekli poliüretane kasketler, yumuşak tabanlı tek tekerlekli, 194 mm / 2 inç yükseklikte.
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Yan Frenli Orta Hizmet Tipi 5" PU Döner Tekerler
| Ürün adı: | Amazon Sıcak Satış 5 "Yan Frenli Orta Hizmet Tekerleri ile Gerçek PU Döner Özelleştirme |
|---|---|
| Stil:: | 125 mm pu döner kilitli orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
150mm Toplam Fren Dişli Kök İçi Boş Çekirdekli Bilyalı Rulman Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 150mm Toplam Fren Dişli Kök Döner İçi Boş Çekirdek Bilyalı Rulman Siyah PVC Tekerler Tekerlekler Top |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövdeli siyah pvc kilitli tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah renk |
Yan Fren Tekerlekleri 6 İnç PVC Döner Plakalı Tekerler Ağır Hizmet 280KG Yük
| Ürün adı: | Yan Fren Tekerlekleri 6 İnç PVC Döner Plaka Tekerleri Endüstriyel Toptan Ürünler İçin Ağır Hizmet Çi |
|---|---|
| stil:: | Pvc döner ağır hizmet tipi yandan kilitli tekerler |
| İnşaat:: | Kaynaklanmış çelik |
4" Katı Fenolik Tekerlek 300kg Yüklü Kapasite Yüksek Sıcaklık Döner Tekerlekli Tekerlekler Yan Fren
| Ürün adı: | 4 "Katı Fenolik Tekerlek 300kg Yüklü Kapasite Yüksek Sıcaklık Döner Teker Tekerlekler Yan Fren |
|---|---|
| stil:: | 300kg döner yüksek sıcaklık tekerleri |
| Tekerlek çapı:: | 4" |
Düz Yataklı Kolay Kurulum 3 İnç Cıvata Delikli Frenli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | Kolay Kurulum Tekerleği 3 İnç Cıvata Deliği Döner Yan Fren Hafif Hizmet Tekerleği Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Cıvata deliği kauçuk kilitleme tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 75 mm |
Yan Fren Tekerlekleri Çekirdek Ağır Hizmet Tekerleri Üzerinde Basıyor Araba Tekerlekleri 5 İnç
| Ürün adı: | 5 İnç Gri PVC Yan Fren Tekerlekleri Çekirdek Tekerler Üzerinde Basıyor Araba Tekerlekleri Endüstriye |
|---|---|
| stil:: | 5" pvc tekerlekler yan kilit |
| Yapı:: | kaynaklı |

