Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 297 Ürünler.
300kg Yüklü Kapasiteli Fenolik 4" Yedek Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | 300kg Yüklü Kapasite 4 "Fenolik Tekerlek Siyah Döner Kilit Ağır Hizmet Isıya Dayanıklı Tekerler |
|---|---|
| Stil:: | 300kg döner ısıya dayanıklı tekerlekler |
| Tekerlek çapı:: | 4" |
125 mm Yük Kapasitesi 880LBS Ağır Hizmet Döner Tekerlekler Tekerlekler
| Ürün adı: | 125mm Çap Yüksek Yük Kapasitesi 880LBS Demir PU Tekerlek Döner Kilit Ağır Hizmet Tekerleri Toptan |
|---|---|
| stil:: | 880lbs pu yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 880 libre |
TPR Eller Serbest Yan Fren Pedalı Döner 6" Frenli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 "Yan Fren TPR Tekerlek Gri Tek Pedallı Döner Ağır Hizmet Tekerleri Tedarikçisi |
|---|---|
| Stil:: | 6" TPR yan frenli ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
4In Sessiz Kilitlenebilir TPR Arabası M12x30mm Dişli Gövdeli Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 4In Sessiz Kilitlenebilir Tekerlek TPR M12x30mm Dişli Gövde Tipi Orta Hizmet Yumuşak Araba Tekerleği |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövde tpr tekerlek kilidi |
| Tekerlek Rengi:: | Koyu mavi |
Yumuşak Dönüş PU Demir Çürük Çekirdek Çarkı Ağır Görevli Uygulamalar için
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
Siyah Renkli Çift Bilyalı Rulmanlı Süper Ağır Hizmet Tipi Tekerlek, Ağır Hizmet Endüstriyel Uygulamaları İçin
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
Dayanıklı ve Hafif Tasarım Plastik Tekerlek Çekirdekli Hafif Hizmet Tipi Tekerlekler
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Width: | 19-24mm |
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
CE Sertifikalı Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Yükseklik Aralığı 90mm 125mm Sepet Arabası Endüstriyel ve Ağır Yük Taşımacılığı için İdeal
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
5 inç Toplam Yükseklik Ağır Görevli 1000 Lbs Yük Kapasitesi Top Taşıyıcı dahil Polyurethane Taşları
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm Yükseklik Poliüretan Tekerlekler 2 İnç Genişlik Boş Çekirdek Tekerlekler Malzeme Taşıma ve Ekipman Nakliyesi İçin Mükemmel
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |

