Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 50mm industrial casters ] eşleşme 101 Ürünler.
Endüstriyel Dökme Demir 360 Derece Dönen 6 İnç Döner Tekerler
| Ürün adı: | WBD, Mobilya İçin 6 inç Gümüş Endüstriyel Tekerlek Dökme Demir 360 Derece Dönen Döner Kafa Ağır Hizm |
|---|---|
| stil:: | Mobilya için 6 inç demir tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
6 Inch Solid Black Wheels Heavy Duty High Temprature Casters For Ovens
| Ürün adı: | Fırınlar İçin 6 İnç Katı Siyah Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Yüksek Sıcaklık Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Ağır hizmet tipi yüksek sıcaklık tekerleri |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
6 "Sert Levha Endüstriyel Dökme Demir Tekerler 2 İnç Geniş Yeşil Tekerlek Ağır Hizmet Tipi PU Teker Tekerlekler OEM
| Ürün adı: | 6 "Sert Levha Endüstriyel Dökme Demir Tekerler 2 İnç Geniş Yeşil Tekerlek Ağır Hizmet Tipi PU T |
|---|---|
| stil:: | 6" pu sabit ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
200/250kg Kapasite Katı Çelik Çekirdek Endüstri Sink Palated Bracketli Döner Çark
| Braket Yüzey İşlemi: | Çinko Kaplamalı |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | PP/PVC/PU/kabuk |
| Uygulama: | Toplu taşıma |
Termoplastik Kauçuk 150mm 250kg Sert Yönlü Kilitli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Satış 150mm Gri Yumuşak Yön Tekerleği 250kg Kapasiteli TPR Perakendeciler İçin Sert Ağır Hizmet |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
6x2 İnç Gümüş Tekerlek 280kg Yük Kapasitesi Ağır Hizmet Rijit Tekerlekler
| Ürün Adı: | 6x2 inç Gümüş Jant 280kg Yük Kapasitesi Dökme Demir Ağır Hizmet Tipi Sert Tekerler Fabrikası Çin |
|---|---|
| Tarzı:: | 6 inç ağır hizmet tipi içi boş sert tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Zenk kaplama bracketli ağır işlevli iskelet rotörleri
| Uygulama: | Toplu taşıma |
|---|---|
| Braket Yüzey İşlemi: | Çinko Kaplamalı |
| Yük kapasitesi: | 200/250 kilo |
Endüstriyel Siyah Cam Naylon Tekerlek Çift Fren Üst Plaka Arabası Tekerlekleri için 6 "Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Endüstriyel için 6 "Siyah Tekerlek Çift Fren Üst Plaka Arabası Tekerlekleri Ağır Hizmet Tekerle |
|---|---|
| stil:: | Siyah Çift Fren Tekeri |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
3 inç Çift Tekerlekli Yumuşak Tekerler Düşük Profilli Zemini koruyan Döner TPR Caster Tekerlekler Çin
| Ürün adı: | 3 inç Çift Tekerlekli Yumuşak Tekerler Düşük Profilli Zemini koruyan Döner TPR Caster Tekerlekler Çi |
|---|---|
| stil:: | Çift tekerlek yumuşak tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Gri+Siyah |
Ağır Hizmet Tipi 6 İnç Termoplastik Lastik Tekerlek 550LBS Sert Yönlü TPR Tekerler Sessiz
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi 6 İnç Termoplastik Lastik Tekerlek 550LBS Sert Yönlü TPR Tekerler Sessiz |
|---|---|
| stil:: | Sert teker TPR ağır hizmet ruletleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |

