Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 50mm industrial casters ] eşleşme 101 Ürünler.
İkiz tekerlek 70kg Kapasite 2 İnç Mobilya Tekerleri sessiz
| Ürün adı: | 2 İnç Tekerlek 70kg Kapasiteli Sert Kauçuk İkiz Tekerlekli Döner Tekerler, Satış İçin Cıvata Deliği |
|---|---|
| Stil:: | Çift tekerlekli kauçuk cıvata delikli tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
5 inç Ağır Hizmet Tipi Poliüretan Tekerler Döner Plaka Yumuşak Endüstriyel Araba Tekerlekleri Toptan Satış
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tekerleri |
125mm Çap 770LBS Döner Kilit Isıya Dayanıklı Caster Tekerlekler
| Ürün adı: | 125mm Çap Ağır Hizmet Tipi Isıya Dayanıklı Tekerlek 770LBS Kapasiteli Döner Kilit Endüstriyel Tekerl |
|---|---|
| Stil:: | 125 mm döner kilitli ısıya dayanıklı tekerlekler |
| Tekerlek çapı:: | 125mm |
Top Taşıyıcı Mobilya Çarklı Tekerlek PP Naylon TPR PU Kauçuk Tekerlekler Pürüzsüz Hareket ve Ağır Yük Kapasitesi İçin Mühendislik
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Feature: | Environmental Friendly |
10'' Lastik Tekerler Katı Tekerlek Döner Kilitleme Gövdeli Teker Tekerler Endüstriyel
| Ürün Adı: | 10 inç Siyah Kauçuk Tekerler Katı Tekerlek Döner Kilitleme Kök sarhoş tekerlek Endüstriyel Toptan |
|---|---|
| Tarzı:: | Kök kilitlenebilir endüstriyel kauçuk tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 250 mm |
1188LBS 200mm Çaplı Yüksek Kapasiteli Sert Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD, 1188LBS Yüksek Yük Kapasiteli Sert Endüstriyel Tekerlek 200mm Çaplı Ağır Hizmet Tekerleri Sağlı |
|---|---|
| stil:: | 200 mm pu ağır hizmet tipi rijit tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 20 santimetre |
8 İnç Gri Kilitleme Kauçuk Tekerler M16 Dişli Kök Kauçuk Tekerler Endüstriyel Toptan Satış
| Ürün adı: | 8 İnç Gri Kilitleme Kauçuk Tekerler M16 Dişli Kök Kauçuk Tekerler Endüstriyel Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Avrupa tipi kauçuk tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Çifte Top Taşıma Plağı Montaj Ağır Görevli Çarklar 3.5 Döner Yarıçap 50mm Tekerlek
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Polyurethane Top Taşıyıcı Ağır Görevli Çark 50mm Tekerlek Siyah Çelik Toplam Kilit Çarkları
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Toplam Kilit Fren Süper Ağır Görevli Çark Döner Yarıçap 3.5 inç Siyah Tekerlek
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |

