Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 50mm industrial casters ] eşleşme 101 Ürünler.
Siyah 200kg Yükleme 8 İnç Katı Lastik Tekerler Giyilebilir
| Ürün adı: | 8 inç 440lbs 200kg döner üst plaka dişli gövde çelik kauçuk orta hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel |
|---|---|
| Stil:: | Kauçuk orta hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200mm |
200x50mm 440lbs Dişli Gövdeli Lastik Tekerler Yükleme
| Ürün adı: | 200x50mm 440lbs döner sabit plaka dişli gövde cıvata deliği gri kauçuk orta hizmet tipi avrupa tipi |
|---|---|
| Stil:: | Gri kauçuk orta hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
PU Tekerlek Suya Dayanıklı Döner Endüstriyel Ağır Hizmet Tekerleri Tekerlekler 8 İnç Mavi OEM
| Ürün adı: | Çin'de Üretilen OEM 8 İnç Mavi PU Tekerlek Su Geçirmez Döner Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Teker |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Döner Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
4" 5" 6" 8" Ağır Hizmet Tekerlekleri Zemini Koruyucu Mavi Teker Tam Tekerlek Tam Fren Döndürme
| Ürün adı: | 4" 5" 6" 8" Zemini koruyan Mavi Katı Tekerlek Toplam Fren Döner Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Caster |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Çift Frenli Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 4/5/6/8 inç |
150mm Döner Plakalı Rulmanlı Poliüretan Tekerler Turuncu Renk
| Ürün adı: | 150mm Döner Plaka Avrupa Turuncu PU Tekerlek Bilyalı Rulman Poliüretan Tekerler Üreticiler Çin |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum poliüretan döner endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150 mm |
200mm Sert Levha Alüminyum Çekirdekli PU Naylon Tekerler Ağır Hizmet
| Ürün adı: | 200mm Sert Plaka Avrupa Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Çekirdekli PU Screwfix Naylon Tekerler Tedarik Ed |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum poliüretan sabit endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |
200x50mm Ağır Hizmet Tekerleri Katı Siyah Tekerlek Döner Plaka Cam Dolgulu Naylon
| Ürün adı: | 200x50mm Katı Siyah Tekerlek Döner Plaka Cam Dolgulu Naylon Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerler Te |
|---|---|
| stil:: | Cam Elyaf Dolgulu Naylon Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 200x50mm |
50mm Tekerlek Genişliği Ekstra Ağır Görevli Naylon Tekerlekleri Çarklar Ağır Yüklü Endüstriyel Uygulamalar ve Hareketlilik İçin Yapılan Poliüretan Tekerlekler
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
7.5 inç döner yarıçaplı çift topu taşıyan plaka montaj kaskası
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
0.375 inç Bolt Delik Boyutu Toplam Kilit Fren Tipi ve Çelik Malzemesiyle Süper Ağır Görevli Çarklar
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |

