Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 50mm industrial casters ] eşleşme 101 Ürünler.
Ön fren ağır yükler için polyurethane rotorlar siyah tekerlekler plaka monte
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Plaka Montajı Süper Ağır Görevli Çarklar 50mm Çark Genişliği Ağır Yükler için 3,5 Inç Döner Yarıçap
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
8 İnç Dökme Demir Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Döner Plakalı Demir PU Endüstriyel Araba Tekerlekleri Tekerler Yeşil
| Tekerlek Genişliği: | 2 inç |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Demir PU Tekerler |
OEM 8 İnç Beyaz Toplam Fren Naylon Döner Tekerlek Ağır Hizmet Tipi Tekerlekler
| Ürün adı: | OEM 8 İnç Beyaz Tekerlek Toplam Fren Screwfix Ağır Hizmet Naylon Döner Tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Ağır hizmet tipi, frenli naylon tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Dolly için ISO9001 Düz Sırtlı Döner Plaka 6 İnç Döner Tekerlek Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç İçi Boş Tekerlek 616LBS Yük Kapasitesi Dökme Demir Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Toptan Sa |
|---|---|
| stil:: | 6 inç ağır hizmet tipi mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
Siyah Demir Rulman Kauçuk Tek Tekerlek 100mm 125mm 150mm 200mm Ağır Hizmet Tekerleri İçin
| Ürün adı: | 100mm 125mm 150mm 200mm Siyah Demir Rulman Ağır Hizmet Tekerleri İçin Kauçuk Tek Tekerlek |
|---|---|
| stil:: | Demir Lastik Tekerlek |
| Tekerlek boyutu:: | 100/125/150/200mm |
5 İnç Demir PU Tekerler Ağır Hizmet Sabit Plakalı Yumuşak Endüstriyel Tekerlekler Tekerler Çin
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Demir PU Tekerler |
5 İnç Poliüretan Tekerlek Mavi PU Ağır Hizmet Endüstriyel Araba Tekerleği Tekerleri
| Ürün adı: | 5 İnç Poliüretan Sırt Tekerleği Mavi PU Sert Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel El Arabası Tekerleri Topta |
|---|---|
| stil:: | Saf PU Tekerlek |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
150MM Siyah Cam Elyaf Dolgulu Naylon Tekerlek, Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Tekerleği Tekerleri İçin
| Ürün adı: | 150MM Siyah Cam Elyaf Dolgulu Naylon Tekerlek, Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel El Arabası Tekerleri İçi |
|---|---|
| stil:: | Cam Elyaf Dolgulu Naylon Tekerlek |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
Alüminyum Çekirdekli Poliüretan Tek Tekerlekler 5 İnç 6 İnç 8 İnç Transpaletler İçin Transpalet Endüstriyel Arabalar
| Ürün adı: | 4 inç 5 inç 6 inç 8 inç Alüminyum Çekirdekli Poliüretan Tek Tekerlekler Transpaletler için Transpale |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Portakal |
| Tekerlek çapı:: | 100mm/125mm/150mm/200mm |

