Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 50mm industrial casters ] eşleşme 101 Ürünler.
Pürüzsüz Hareket İçin Sert İskele Tekerlekleri Dişli Çelik Sap Çift Bilyalı Rulman
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
Yük Kapasitesi Çinko kaplama plakaları ile iskelet tekerlekleri - 200-250kg yük kapasitesi
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
Çift Rulmanlı İskele Tekerlekleri Yük Kapasitesi 200/250kg Ağır Hizmet Uygulamaları
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
Esnek kullanımlı 250 kg kapasiteli iskelet tekerlekleri
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Yumuşak yuvarlak top rulmanlı 3/4/5/6/8 inç kauçuk araba tekerlekleri
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Ağır Güçlü Trolley Arabası Tekerlekleri 2.5 Bolt Delik Aralıklı Kauçuk / Naylon Döner / Sert
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Cıvata Delik Aralığı: | 2,5 inç |
150mm 616LBS Yük Kapasitesi İçi Boş Dökme Demir Döner Plakalı frenli döner tekerler
| Ürün adı: | 150mm Çap 616LBS Yük Kapasitesi İçi Boş Tekerlek Dökme Demir Döner Plaka Ağır Hizmet Tipi Tekerler S |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm ağır hizmet içi boş mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150X50mm |
Makineler İçin 3 İnç Katı Beyaz Döner Tekerlekler Dayanıklı Naylon Düşük Profilli Plakalı Tekerler
| Ürün adı: | Makineler İçin 3 İnç Katı Beyaz Döner Tekerlekler Dayanıklı Naylon Düşük Profilli Plakalı Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Naylon düşük profilli tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | beyaz |

