Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 50mm industrial casters ] eşleşme 101 Ürünler.
Ylcaster 50mm Endüstriyel Çarklar Fren Tipi Çark Çarkı Zenkli Çifte Tekerlekli rulmanlı
| Üreticisi: | YLcaster |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200/250 kilo |
| Dişli Gövde Malzemesi: | Çelik |
70kg Yükleme Çift Teker 50mm Kilitli Lastik Tekerler
| Ürün adı: | 50mm 70kg döner kilit üst plaka cıvata deliği siyah sert kauçuk ikiz tekerlek hafif hizmet tipi avru |
|---|---|
| Stil:: | Çift tekerlekli sert kauçuk hafif hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
Araba için Siyah 60kg Yükleme 80mm Endüstriyel Tekerler
| Ürün adı: | 80mm 60kg toplam fren üst plakası cıvata deliği siyah plastik döner hafif hizmet tipi avrupa tipi en |
|---|---|
| Stil:: | Plastik hafif hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
50 mm endüstriyel iskelet rotor tekerlekleri rulo rulmanları ile
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
330lbs Yükleme 50mm Endüstriyel Metal Tekerlekler H Oluk
| Ürün adı: | 50mm 330lbs plakalı tekerlek tekerlekleri renkli çinko H-oluk tekerlekler toptan |
|---|---|
| Stil:: | Sert palet tekeri |
| Tekerlek çapı:: | 50 mm |
800kg Kapasiteli Plastik Sanayi Tekerleri
| Ürün adı: | 80x100mm 800kg beyaz plastik arka transpalet tekerlekleri toptan |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz |
| Tekerlek boyutu:: | 80X100 mm |
PP Tekerlek Tipi Çubuk Mobilya Dayanıklı Ağır Güçlü Endüstriyel Kalite Ofis Sandalyeleri Masalar ve Dolaplar Çeşitli Renkler
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
2 İnç Sert Kauçuk Döner Tekerlekler İkiz Tekerlek İçi Boş Kingpin Cıvata Deliği Hareketli Ekici Üsleri İçin Tekerler
| Ürün adı: | 2 İnç Sert Kauçuk Döner Tekerlekler İkiz tekerlek İçi Boş Kingpin Cıvata Deliği Hareketli Ekici Üsle |
|---|---|
| stil:: | Çift tekerlekli kauçuk içi boş mafsal tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Siyah Renkli Çift Bilyalı Rulmanlı Süper Ağır Hizmet Tipi Tekerlek, Ağır Hizmet Endüstriyel Uygulamaları İçin
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Load Capacity: | 2000 Lbs |

