Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 50mm industrial casters ] eşleşme 101 Ürünler.
10 İnç Süper Ağır Hizmet Tekerleri Poliüretan Çelik Demir PU İkiz Tekerlekler Döner Tekerler
| Ürün adı: | 10 İnç Süper Ağır Hizmet Tekerleri Poliüretan Dökme Demir PU Tekerlekler Döner Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tekeri |
| Tekerlek Rengi:: | Turuncu+Siyah+Gümüş |
462lbs Yükleme Döner Plakalı 150mm Elastik Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| Rengi:: | Altın+Gri |
2.5 İnç 80kg Yükleme Naylon Tekerleri
| Ürün adı: | 2.5 inç 176lbs 80kg plaka döner düz yatak beyaz naylon düşük profilli tekerlekler toptan |
|---|---|
| Stil:: | Naylon düşük profilli tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz |
WBD ODM Büyük Tekerlek 200mm Çap Plaka Siyah Plastik Ağır Hizmet Tekerleri Döner
| Ürün adı: | WBD ODM Büyük Tekerlek 200mm Çap Plaka Siyah Plastik Ağır Hizmet Tekerleri Döner |
|---|---|
| Stil:: | 200 mm döner pp ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200mm |
6x2 İnç Poliüretan Tekerlek Sert Plakalı PU Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Tekerleği Tekerleri
| Ürün adı: | 6x2 İnç Mavi Poliüretan Tekerlek Sert Levha PU Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Tekeri Tekerleri T |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Sert Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 6x2 inç |
4x2 İnç Mavi Yan Fren Döner Ağır Hizmet Tipi Tekerler El Arabası Tekerlekleri
| Ürün adı: | Dayanıklı 4x2 İnç Mavi Katı Tekerlek Yan Fren Döner Ağır Hizmet Arabası Caster Tekerlekler Toptan Sa |
|---|---|
| stil:: | Mavi PU Yan Fren Tekeri |
| Tekerlek boyutu:: | 4x2 inç |
650kg Yük Naylon Tekerleri 7" Endüstriyel Forklift Direksiyonları
| Ürün adı: | YLcaster Beyaz Naylon 7 "Kaldırma Kamyon Tekerlekleri Dayanıklı Endüstriyel Kaldırma Kamyon Direksiy |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 7 inç |
| Tekerlek Malzemesi:: | Naylon |
80mm Kırmızı PU Transpalet Tekerlekleri Rulman Dökme Demir PU Endüstriyel Paletler İçin Tek Tekerlekler
| Ürün adı: | 80mm Kırmızı PU Transpalet Tekerlekleri Rulman Dökme Demir PU Endüstriyel Paletler İçin Tek Tekerlek |
|---|---|
| stil:: | Tek tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı |
Endüstriyel Çift Top Taşıyıcı Ağır Görevli Çark Çarkı Toplam Kilit Frenli
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Siyah Polyurethane Plakası Taşıma Top Taşıma 2000 Lbs Toplam Kilitli Döner Çarklar
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Mounting Type: | Plate |

