Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 50mm industrial casters ] eşleşme 101 Ürünler.
Siyah Süper Ağır Görevli Plak Montaj Çelik Casters 2000 Lbs Yük Kapasitesi 50mm Tekerlek
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
Çelik Ağır Görevli Döner Çark 2000 Lbs Yük Kapasitesi 3.5 Inch Döner Yarıçapı
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
50MM Bolt Delik Döner Baş 132LBS TPR Kauçuk Çarkları İki Tekerlek Endüstriyel Çarklar
| Ürün Adı: | 50MM Cıvata Deliği Döner Kafa Tekerlek 132LBS Yük Kapasitesi Hafif Hizmet TPR Tekerlekler Fabrika Çi |
|---|---|
| Tarzı:: | Çift tekerlekli TPR bult delikli döner makaralar |
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
Plaka Montajlı Ekstra Ağır Hizmet Tipi Naylon Tekerlekler Ön Frenli Ağır Yükler İçin
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Wheel Width: | 50mm |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
Rulmanlı İskele Tekerleği 8 İnç 50mm Tekerlek Genişliği Ağır Hizmet Uygulamaları İçin
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
200/250kg Yük Kapasiteli İskeleler Ağır Hizmet Tipi PU Tekerlekler Endüstriyel Uygulamalar için
| Stem Material: | Solid Steel Core |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Ağır makine ve endüstriyel ekipman hareketleri için optimize siyah tekerlekli ağır görevli süper ağır görevli makine
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
50mm Siyah Naylon Tekerlekler
| Ürün adı: | 50mm plaka döner siyah naylon düşük profilli makine tekerlekleri |
|---|---|
| stil:: | Döner tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
0375 Inch Bolt Delik Boyutu Süper Ağır Görevli Çarklar Poliüretan Tekerlekler 4 X 45 Inch Plak Boyutu Sağlam Ağır Yük Kapasitesi Tekerlekler
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Brake: | Front Brake |

