Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 50mm industrial casters ] eşleşme 101 Ürünler.
Döner Yarıçap 3,5 Inç Ultra Ağır Görevli Çark Çarkları Endüstriyel Uygulamalar için Ağır Görevli Ağır Yük Kapasitesi Çarkları
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
6 İnç 550LBS Ağır Hizmet Endüstriyel Kilitli Döner Plakalı Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç Sessiz Gri TPR Tekerlek 550LBS Kapasiteli Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Fabrikası |
|---|---|
| Stil:: | 6 inç TPRswivel ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
280kg Yük Kapasitesi 6 "Endüstriyel Çarklar Ağır Görevli Dökme Demir Tekerlekler Yan Kilitli
| Ürün Adı: | 6 inç üst plaka döner içi boş döküm demir ağır hizmet tipi tekerlekler yan kilitli |
|---|---|
| Tarzı:: | Döküm ağır hizmet tipi tekerlekler |
| Tekerlek Malzemesi:: | dökme demir |
38kg Yükleme 50mm Naylon Tekerlekler, ISO9001 Ağır Hizmet Tipi Naylon Tekerlekler
| Ürün adı: | 50mm 38kg yük kapasitesi pa fren pedalı üst plaka cıvata deliği naylon döner hafif hizmet avrupa tip |
|---|---|
| Stil:: | Naylon hafif hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz |
50mm Yük Kapasitesi 200/250kg Çift Top Taşımacılığı Zenk kaplama yüzeyli endüstriyel iskelet tekerlekleri
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
TPR 100mm 70kg Çift Frenli Yükleme Lastik Tekerleri
| Ürün adı: | 100mm 70kg çift frenli üst plaka cıvata deliği gri tpr döner hafif hizmet tipi avrupa tipi endüstriy |
|---|---|
| Stil:: | TPR hafif hizmet tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
3 inç TPR Kauçuk Tekerler
| Ürün adı: | 3 inç 80kg döner kilit üst plaka cıvata deliği gri tpr ikiz tekerlek hafif hizmet tipi avrupa tipi e |
|---|---|
| Stil:: | Çift teker TPR hafif hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel ruletler |
| Tekerlek Rengi:: | Gri+Siyah |
Naylon Pedal 2 İnç Döner Teker Tekerlekler, 154 lbs Kapasiteli Çift Tekerlekli Kök Tekerler
| Ürün adı: | 2 inç 154lbs döner kilit üst plaka cıvata deliği siyah plastik çift tekerlek hafif hizmet tipi avrup |
|---|---|
| Stil:: | İkiz tekerlekli plastik hafif hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Malzeme:: | plastik |
Döner Üst Plakalı 660lbs Kapasiteli 4 inç Naylon Tekerler
| Ürün adı: | 4 inç 660lbs döner üst plaka beyaz naylon ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Naylon ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 100 mm |
ISO9001 500kg Alüminyum Çekirdekli 8 İnç Poliüretan Endüstriyel Tekerlekler Yükleme
| Ürün adı: | 8 inç 500kg döner üst plaka alüminyum çekirdek turuncu poliüretan ağır hizmet tipi avrupa tipi endüs |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum poliüretan ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |

