Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 348 Ürünler.
96x63mm Plaka Montajlı Tekerler 5 İnç Döner Kilitleme Tıbbi Teker Tekerlekler Toplu
| Ürün adı:: | 96x63mm Plaka Montajlı Tekerler 5 İnç Döner Kilitleme Tıbbi Teker Tekerlekler Toplu Satış |
|---|---|
| Plaka Boyutu:: | 96x63mm |
| Yükseklik:: | 177,5 mm |
5 İnç Döner Poliüretan Tekerlekler Naylon Çekirdek Kırmızı PU Avrupa Caster Tekerlekler Tedarikçisi YLcaster
| Ürün adı: | 5 İnç Döner Poliüretan Tekerlekler Naylon Çekirdek Kırmızı PU Avrupa Caster Tekerlekler Tedarikçisi |
|---|---|
| stil:: | PU Avrupa döner tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
Yumuşak Tekerlek Plaka Tipi Tıbbi Tekerler Döner Hastane Yatağı Teker Tekerlekler
| Ürün adı:: | 5 "Yumuşak Tekerlek Plaka Tipi Tıbbi Tekerler Döner Tip Hastane Yatağı Teker Tekerlekler Toptan Satı |
|---|---|
| Yükseklik:: | 177,5 mm |
| Özelleştirilmiş:: | logo/renk |
4 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Orta Hizmet Gri TPR Yan Kilit Döner Teker Tekerlekler Parke Zeminler İçin OEM
| Ürün adı: | 4 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Orta Hizmet Gri TPR Yan Kilit Döner Teker Tekerlekler Parke Zeminler İ |
|---|---|
| stil:: | 100 mm yan frenli orta hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 100mm |
4 İnç Gri Yumuşak Arabası Tekerlekleri Sessiz TPR İçi Boş Kingpin Cıvata Deliği Alışveriş Sepetleri İçin Döner Tekerler
| Ürün adı:: | 4 İnç Gri Yumuşak Arabası Tekerlekleri Sessiz TPR İçi Boş Kingpin Cıvata Deliği Alışveriş Sepetleri |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
| Tekerlek Malzemesi:: | TPR |
150kg Kapasiteli 100x33mm Avrupa Yumuşak Mavi Tekerlekler Döner Elastik Kauçuk Caster Tekerlekler Toptan Satış
| Ürün adı: | 150kg Kapasiteli 100x33mm Avrupa Yumuşak Mavi Tekerlekler Döner Elastik Kauçuk Caster Tekerlekler To |
|---|---|
| stil:: | Elastik kauçuk orta hizmet avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
Endüstriyel Tekerlek Çarkları Dayanıklı Çelik Dönüştürme Tekerlekleri ile 5000 Lbs'e Kadar Ağır Görevli
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Değiştirilebilir sanayi yuvarlakları 1-4 inç genişliği 2-12 inç yüksekliği
| tekerlek tipi: | TPR/Plastik/Kauçuk/Poliüretan/Fenolik/V-Yiv/Çelik |
|---|---|
| Basamak genişliği: | 1-4 inç |
| Döner Kilit: | Evet/Hayır |
Genişletilebilir Stem Endüstriyel Çarklar Endüstriyel Makine Depolama ve Ekipman Hareketliliği için Kalıcı Ağır Güçlü Tekerlekler
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |
Endüstriyel Kauçuk Çubukları, İşaretsiz Çaplama Türü Endüstriyel ve Malzeme Taşımacılığı için tasarlanmış Ağır Yüklü Tekerlekler
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |

