Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 173 Ürünler.
30kg Kapasiteli Kırmızı TekerleklerDöner Dişli Gövde Hafif Hizmet Tipi PVC Tekerler Yan Fren
| Ürün adı: | Yan Fren Döner Dişli Kök Hafif Hizmet PVC Tekerler Fabrika Çin ile 30kg Kapasiteli Kırmızı Tekerlekl |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi döner kilitli pvc tekerlekler gövdesi |
| Tekerlek boyutu:: | 5cmx2.03cm |
2.5 "Beyaz Yumuşak Pu İkiz Tekerlek, Büro Koltukları İçin Dişli Gövdeli Sessiz Döner Tekerler
| Ürün adı: | 2.5" beyaz yumuşak pu çift tekerlekli tekerlekler, tırtıklı gövdeli M10x15mm ofis koltukları iç |
|---|---|
| stil:: | 2.5" gövde pu sandalye tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz renk |
4 İnç Yumuşak Tekerlekler Gri Kauçuk Döner Teker Tekerlekler Sessiz Toptan Satış
| Ürün adı: | 4 İnç Yumuşak Tekerlekler Gri Kauçuk Döner Teker Tekerlekler Sessiz Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi lastik tekerler |
| Braket Malzemesi:: | preslenmiş çelik |
88LBS Kapasiteli Döner Tip Hafif Hizmet Tekerleri Kırmızı renk
| Ürün Adı: | 88LBS Kapasiteli Kırmızı Tekerlekler Döner Tip Cıvata Deliği Hafif Hizmet PVC Tekerler Üreticisi Çin |
|---|---|
| Tarzı:: | Hafif hizmet tipi döner pvc tekerlekler cıvata deliği |
| Tekerlek boyutu:: | 65mmx25mm |
Siyah Polyurethane Plakası Taşıma Top Taşıma 2000 Lbs Toplam Kilitli Döner Çarklar
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Mounting Type: | Plate |
275 lbs yüklü kapasiteli ticari plaka makine
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Braket malzemesi: | Naylon |
| Renk: | Beyaz+Gri |
Kilitli 4 İnç Gri TPR Alışveriş Arabası Tekerlekleri Kapaklı Yumuşak Cıvata Delikli Döner Tekerler
| Ürün adı:: | Kilitli 4 İnç Gri TPR Alışveriş Arabası Tekerlekleri Yumuşak Cıvata Deliği Döner Tekerler Kapaklı Or |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
| Tekerlek Malzemesi:: | TPR |
Mobilya için 50mm Tekerlek Yan Kilit PP Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Doğrudan Satış 50mm Tekerlek Boyutu Mobilya Kullanımı Yan Kilit Döner Plaka PP Hafif Hizmet Tekerler |
|---|---|
| stil:: | 2 inç PP hafif hizmet tekerleri |
| Rulman:: | Numara |
2 İnç Çaplı Plastik Döner Plaka Hafif Hizmet Tekerleri Özelleştirme
| Ürün adı: | 2 inç Çap Beyaz Plastik Döner Plaka Hafif Hizmet Tekerleri Özelleştirme |
|---|---|
| stil:: | 2 inç döner hafif hizmet tipi tekerlekler |
| Rulman :: | Numara |
75mm Şeffaf PU Mobilya Tekerleri Krom Boyalı Yumuşak Tekerlekler Oturma Odası İçin Kilitli Döner
| Ürün adı:: | 75mm Şeffaf PU Mobilya Tekerleri Krom Boyalı Yumuşak Tekerlekler Oturma Odası İçin Kilitli Döner |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Şeffaf |
| Tekerlek Malzemesi:: | üretan/PU |

