Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 173 Ürünler.
Endüstriyel Uygulamalar İçin Ağır Güçlü Kauçuk Çubukları
| Türü: | Döner/Sabit/Frenli Tekerlekler |
|---|---|
| Ev materyalleri: | çelik |
| Özellik: | özelleştirilebilir |
3 İnç Ekonomik Yumuşak TPR Tekerler Hafif Hizmet Döner Kilit Zemini koruyan Teker Tekerlekler Toptan Satış
| Montaj tipi: | Plaka |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3 İNÇ |
| Dönme Yarıçapı: | 3 inçten küçük |
M28x40mm Katı Kök 4 İnç Gri TPR Tıbbi Yatak Tekerleri Manyetik Olmayan Hastane Tekerleri
| Ürün adı:: | M28x40mm Katı Kök 4 İnç Gri TPR Tıbbi Yatak Tekerleri Manyetik Olmayan Hastane Tekerleri |
|---|---|
| Gövde Boyutu:: | 28x40mm |
| Yükseklik:: | 149 mm |
Çeşitli Montaj Tipleri ve Yük Kapasiteleri İçin Endüstriyel Çekirdekler
| Yük kapasitesi: | 5.000 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Montaj Tipi: | Üst Plaka/Dişli Kök/Genişletilebilir Kök/Kavrama Halkası Kök |
| Tekerlek Genişliği: | 1-4 inç |
125 kg yük kapasitesiyle ağır işlevli plaka rotörleri
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
Döner / sert / kilitleme montu olan ağır yüklü araba rotörleri
| Dağı: | Döner, Sert, Kilitli |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
| Kullanımı: | araba arabası |
Trolley Tekerlekleri Ağır Güçlü Lastik Tekerlekler Diametri 8 inç Yüksekliği 125mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Bolt Delik Aralık 25 Inch Trolley Wheels Trolley Araba için tasarlanmış ağır görevli 4 X 45 inçlik ve sağlam plaka boyutuna sahip
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
4 Inch Wheel Size Medical Casters Nylon Bracket Tıbbi Cihazlar için Yumuşak Yuvarlak Tekerlekler Hastane Yatak Hareketliliği Çözümleri
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
Zenk kaplama bracketli ağır işlevli iskelet rotörleri
| Uygulama: | Toplu taşıma |
|---|---|
| Braket Yüzey İşlemi: | Çinko Kaplamalı |
| Yük kapasitesi: | 200/250 kilo |

