Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 354 Ürünler.
5 İnç TPR Medikal Orta Hizmet Tekerleri Üst Plaka Döner Yan Kilitleme
| Ürün adı: | 5 inç TPR Tıbbi Tekerlekler Üst Plaka Döner Yan Kilitleme Orta Hizmet Tekerleri Tedarikçisi |
|---|---|
| Stil:: | 5" TPR yan kilit tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
4 İnç Beyaz Paslanmaz Çelik Tekerler Katı Naylon Plaka Tipi Döner
| Ürün adı: | 4 inç Ekonomik SS Beyaz Tekerler Katı Naylon Plaka Tipi Döner Tekerler Üretici Çin |
|---|---|
| stil:: | SS dişli gövde ss tekerlekleri |
| Rulman Tipi:: | düz rulmanlı |
8 İnç Standart Endüstriyel Kilitlenebilir Siyah Lastik Tekerlekler Döner Plaka Teker Tekerlekler Sarf Malzemeleri Çin
| Ürün adı: | 8 İnç Standart Endüstriyel Kilitlenebilir Siyah Lastik Tekerlekler Döner Plaka Teker Tekerlekler Sar |
|---|---|
| stil:: | Kauçuk standart endüstriyel ruletler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
8 İnç Döner Plaka Mobil İskele tekerlekleri Frenli Katı Naylon İskele Tekerlekleri
| Ürün adı:: | 8 İnç Döner Plaka Mobil İskele tekerlekleri Frenli Katı Naylon İskele Tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek Malzemesi:: | PA |
| Tip:: | Üst plaka döner iskele tekerlekleri |
160mm İçi Boş Kök İskele Tekerleri Siyah Kauçuk Boru İskele Tekerlekleri
| Ürün adı:: | 160mm İçi Boş Kök İskele Tekerleri Siyah Kauçuk Boru İskele Tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
| Tekerlek Malzemesi:: | çelik + kauçuk |
Su Geçirmez Paslanmaz Çelik Tekerler 3 İnç Kırmızı PU Yan Fren SS Tekerlekler
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Tekerler Toptan 3 inç Orta Hizmet Kırmızı PU Yan Fren SS Tekerlekler Fabrikası |
|---|---|
| stil:: | Kırmızı pu yan fren ss tekerlekler |
| Rulman Tipi:: | tek bilyalı rulman |
Kilitli 4 İnç Gri TPR Alışveriş Arabası Tekerlekleri Kapaklı Yumuşak Cıvata Delikli Döner Tekerler
| Ürün adı:: | Kilitli 4 İnç Gri TPR Alışveriş Arabası Tekerlekleri Yumuşak Cıvata Deliği Döner Tekerler Kapaklı Or |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
| Tekerlek Malzemesi:: | TPR |
5 İnç Döner PP Sandviç Tekerler Avrupa Tekerler Üst Plaka Toptan Satış
| Product Name: | 5 Inch Swivel PP Sandwich Casters European Castors Top Plate |
|---|---|
| Style:: | Plastic european type industrial casters |
| Wheel Color:: | Grey |
Taşıma Arabası için OEM 232lbs Kilitleme Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün Adı: | Doğrudan Satış 4 inç OEM Döner Kilitleme PU Orta Hizmet Tekerleri Taşıma Arabası |
|---|---|
| Tarzı:: | 4 inç PU yan frenli orta hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 100 mm |
75mm Yumuşak Tekerlek Döner Fren TPR Orta Hizmet Tekerleri 176lbs Kapasite
| Ürün adı: | 176lbs Kapasite 75mm Yumuşak Tekerlek Döner Fren TPR Satılık Orta Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 75 mm yan frenli orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 75mm |

