Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 173 Ürünler.
M12x15mm ipli saplı sessiz ve eskisine dayanıklı araba tekerlekleri
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
| Yükleme: | Bilye |
CE Sertifikalı Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Yükseklik Aralığı 90mm 125mm Sepet Arabası Endüstriyel ve Ağır Yük Taşımacılığı için İdeal
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Bolt Delik Arası 25 Inç Ağır Görevli Tekerlek Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
1.5 İnç Kırmızı Tekerlekler Hafif Hizmet PVC Küçük Arabalar İçin Sabit Caster Tekerlekler Hafif OEM
| Ürün adı: | 1.5 İnç Kırmızı Tekerlekler Hafif Hizmet PVC Küçük Arabalar İçin Sabit Caster Tekerlekler Hafif OEM |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi sabit pvc tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 1,5"x20,3 mm |
4 Inch Wheel Size Polypropylene için Neylon Tıbbi Çarklar
| Tekerlek Boyutu: | 4 inç |
|---|---|
| Renk: | Beyaz+Gri |
| Türü: | Plaka |
275 lb yüklü kapasiteli 4 inçlik tekerlekli 4 inçlik boyutlu toplam yüksekliğe sahip tıbbi koltuklar
| Tekerlek Boyutu: | 4 inç |
|---|---|
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
| Rulman Tipi: | hassas bilyalı rulman |
50mm Çap 50kg Kapasiteli TPR Paslanmaz Çelik Tekerler
| Ürün Adı: | 50mm Çap 50kg kapasite Hafif hizmet tipi TPR Paslanmaz Çelik Tekerlekler sağlar |
|---|---|
| Style:: | Light duty tpr stainless steel casters |
| Uygulama:: | ev Aletleri |
4 inçlik genel yükseklik nilon koltuklu hassas top taşıyıcı tıbbi koltuklar
| Fren: | çift fren |
|---|---|
| Braket malzemesi: | Naylon |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
220lbs Endüstriyel Araba Tekerlekleri Yükleme, PP 5 İnç Araba Tekerlekleri
| Ürün adı: | Endüstriyel arabalar için 5 inç 220 lbs kapasiteli çift kilitli gri pp döner orta hizmet tipi tekerl |
|---|---|
| Stil:: | Orta hizmet tipi tekerler gri |
| Tekerlek malzemesi:: | PP |
70kg Yükleme 4 İnç Alışveriş Sepeti Tekerlekleri PU 100mm
| Ürün adı:: | 100mm çap 70kg 12x15 dişli kök pu alışveriş arabası tekerlekleri stoper ile ikiz parça yürüyen merdi |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi:: | Poliüretan+PP |
| Tür:: | Çift hatlı döner yürüyen merdiven tekerlekleri |

