Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 173 Ürünler.
Küçük Arabalar için OEM 1.5 İnç Kırmızı Tekerlekler Hafif Hizmet Sert Plaka PVC Tekerler
| Ürün adı: | YLcaster OEM 1.5 İnç Kırmızı Tekerlekler Küçük Arabalar İçin Hafif Hizmet Sert Plakalı PVC Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi sert pvc tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 1.5"x20.3mm |
2.5 İnç Yumuşak Tekerlekler Döner Kafa Hafif Hizmet Tipi PVC Tekerler Cıvata Deliği Tarafı
| Ürün adı: | 2.5 İnç Yumuşak Tekerlekler Döner Başlı Cıvata Deliği Yan Kilit Çin'de Hafif Hizmet PVC Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi pvc tekerlekler cıvata deliği yan kilit |
| Tekerlek boyutu:: | 6.5cmx2.5cm |
40mm Hafif Hizmet Teker Seti Siyah PVC Döner Dişli Gövdeli Tekerler
| Ürün adı:: | 40mm Sıcak Satış Amazon Tekerleri Seti Siyah PVC Döner Dişli Kök Tekerler Hafif Hizmet Tedarikçisi Ç |
|---|---|
| Malzeme:: | PVC+PP |
| Rulman:: | Bilyalı Rulman Çift |
Yan Kilitli 2.5 İnç PP 88lbs Kapasiteli Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 2.5 inç 88lbs döner plaka çekirdek pp pvc hafif hizmet yan kilitli tekerlekler |
|---|---|
| Stil:: | Hafif hizmet tipi pvc tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 65x25mm |
2 "Küçük Boyunlu Yumuşak Pu İkiz Tekerlekli Sandalye Tekerleri, Dişli Gövdeli M10x15mm Beyaz Renk
| Ürün adı: | 2" küçük boyunlu sandalye tekerleri yumuşak pu çift tekerlekli tekerlekler, dişli gövdeli M10x1 |
|---|---|
| stil:: | Beyaz pu sandalye tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz renk |
50mm Yük Kapasitesi 200/250kg Çift Top Taşımacılığı Zenk kaplama yüzeyli endüstriyel iskelet tekerlekleri
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Siyah / Mavi / Yeşil Kauçuk Döner / Sabit / Frena Çarkları İç / Dış Uygulamalar için 3-8 İşaretsiz
| Renk: | Siyah/Mavi/Yeşil |
|---|---|
| Türü: | Döner/Sabit/Frenli Tekerlekler |
| Tekerlek çapı: | 3-8 inç |
Zenk kaplamalı zincsiz ağır işlevli endüstriyel pvc kabukları
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| sırt tipi: | İşaretleme olmayan |
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
Çift Rulmanlı İskele Tekerlekleri Yük Kapasitesi 200/250kg Ağır Hizmet Uygulamaları
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
Clear PC Hafif Hizmet Döner 40mm 66lbs Paslanmaz Çelik Tekerler
| Ürün Adı: | Fabrika tedarikleri 40mm 66lbs Şeffaf PC Hafif Hizmet Döner Kilitleme 304 Paslanmaz Çelik Tekerler |
|---|---|
| Style:: | PC stainless steel casters |
| Uygulama:: | Mutfak |

