Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 173 Ürünler.
0.25 inç plaka kalınlığı paslanmaz çelik makaralar toplam kilit fren türü ve 45 mm tekerlek genişliği ile
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
TPR / Plastik / Kauçuk Tekerlekleri ile Endüstriyel Döner Ağır Görevli Roller
| Konut: | Preslenmiş Çelikten Üretilmiştir |
|---|---|
| Toplam yükseklik: | 2-12 İnç |
| Özellik: | Güvenilir ve dayanıklı |
0.25 inç kalınlığındaki depo ekipmanları kabloları
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Capacity: | 110kg |
1,5 İnç Kırmızı PU Küçük Döner Tekerler M8 Dişli Kök Mobilya Sessiz Tekerlekler Üreticisi YLcaster
| Ürün adı: | 1,5 İnç Kırmızı PU Küçük Döner Tekerler M8 Dişli Kök Mobilya Sessiz Tekerlekler Üreticisi YLcaster |
|---|---|
| Style:: | M8 threaded stem pu casters |
| Tekerlek boyutu:: | 1,5 inç |
Stainless Steel Tıbbi Ekipman Çarkları 4.5 Yuvarlak Çaplı
| Overall Height: | 4.5 Inches |
|---|---|
| Capacity: | 90-135kg |
| Tread Type: | Round Shape |
Özel yapılmış kauçuk kabukları birimi Ağırlığı 4kg 5kg Renk seçenekleri Siyah Mavi Yeşil Ekipman hareketliliği ve sanayi için mükemmel
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
100 ila 300 KG yük kapasitesi ile özelleştirilebilir kauçuk bantlar
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
|---|---|
| Özellik: | özelleştirilebilir |
| Bitir.: | Zine Kaplamalı/Dişli Sap |
110kg Kapasiteli Paslanmaz Çelik Çubukları 0,25 Inç Kalınlığıyla Üst Plakası Tipi
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
300lbs 5 İnç Poliüretan Tekerlekler
| Ürün Adı: | 300lbs 5 inç yüksek yük toplam fren poliüretan döner orta hizmet tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | Orta hizmet tekerleri gri pu |
| Tekerlek boyutu:: | 125x32mm |
2 İnç Siyah Kauçuk Küçük Arabalar Hafif Hizmet Tekeri Zemin Koruma
| Ürün adı: | Küçük Arabalar İçin 2 İnç Siyah Lastik Tekerlek Döner Cıvata Deliği Başkanı Hafif Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Cıvata deliği kauçuk döner tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 2 inç |

