Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 161 Ürünler.
Yükseklik 90mm ila 125mm tekerlekler 3 inç çelik sap boyutu M12x15mm döner tekerlekler ağır ekipman ve taşıma arabaları için
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
Yumuşak 3 İnç Paslanmaz Çelik TPR Caster Tekerlekler Döner Çift Fren
| Ürün adı: | Yumuşak Tekerlek 3 inç Döner Çift Frenli Paslanmaz Çelik TPR Caster Tekerlekler |
|---|---|
| Stil:: | Yumuşak TPR paslanmaz çelik tekerlekler |
| Uygulama:: | Tıbbi Arabalar |
Sandalyeler için 3 İnç Döner PU Tekerlekler Cıvata Delikli Tip Sessiz Şeffaf Tekerlekler
| Ürün adı:: | Sandalyeler için 3 İnç Döner PU Tekerler Cıvata Deliği Tipi Sessiz Şeffaf Tekerler Üretici Çin |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Açık/Şeffaf |
| Tekerlek Malzemesi:: | PU |
Çeşitli Kök Boyutu M12x15mm Trolley Arabası için 3 Inç Çelik Çarklar
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3 inç çelik döşeme tekerlekleri 2.5 inç bult delik aralığı ile
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
4 inç paslanmaz çelik dal döşeme makineleri endüstriyel kalite kurulumu kolay
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
| Tekerlek çapı: | 3 inç |
Krom Kaplama Braketli 3 İnç 50kg Yükleme PU Mobilya Tekerleri
| Ürün adı:: | 3 inç plaka döner şeffaf pu mobilya tekerlekleri yedek toptan |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Açık |
| Tekerlek malzemesi:: | üretan |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Çelik Konut Ağır Görevli Kauçuk Çark 8 Inç Dayanıklı Çelik Kauçuk Kombinasyon Çark Depo Arabaları için Uygun
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Mobilya için 3 İnç Döner Döner Tekerler Plastik Hafif Hizmet Tekerleri Katı Tekerlek
| Ürün adı: | Mobilya için 3 İnç Döner Döner Tekerler Plastik Hafif Hizmet Tekerleri Katı Tekerlek |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi döner plastik tekerler |
| Braket Malzemesi:: | preslenmiş çelik |

