Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 260 Ürünler.
5" Tekerlek 506LBS Kapasiteli Gri TPR Ağır Hizmet Plakası Montajlı Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Toptan Satış 5" Tekerlek 506LBS Kapasiteli Gri TPR Sert Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 5" TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5" |
Gri Tekerlek Rengi Top Taşımacılığı 5-3/4 Inç Toplam Yüksekli Orta Görevli Çarklar
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
|---|---|
| Rulman Tipi: | Bilye |
| Tekerlek Rengi: | Gri |
Polyurethane Ağır Görevli Çarklar için Çift Top rulmanı 100 mm
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
Demir Tekerlek Merkezi Ağır Görevli Çarklar Kırmızı Yük Kapasitesi Ağır Yükler İçin 837 lbs'e Kadar
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Kilitli Montajlı Tekerlekli Arabası Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi Dişli Saplı Cıvata Deliği Aralığı 2,5 İnç Ağır Hizmet Uygulamaları İçin
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
462lbs Yükleme Döner Plakalı 150mm Elastik Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| Rengi:: | Altın+Gri |
90mm Yükseklik 5 inç Bolt Delik Çarkları 200kg 300kg 400kg 500kg Yük Kapasitesi
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
3 inç orta yüklü rotorlar 1/4 inç vida deliği ile pürüzsüz ve kolay hareket
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
Çevre Dostu Mobilya Tekerlekleri Ofis Sandalyesi Tekerlekleri Çevre Dostu Hareket İçin
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
| Feature: | Environmental Friendly |

