Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 260 Ürünler.
Amazon Hot Modeller 4 A Set Şık Mobilya Çarkları Tpr Castor Wheel Double Top Plate Swivel Caster
| Malzeme: | Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Montaj TipiTedavi: | Plaka Montajı |
| Tedarikçi Türü: | fabrika |
Üretici Doğrudan Tedarik Guangdong Mobilya Çarkları 4 Parça Set Tpr Castor Wheel Double Top Plate Swivel Caster
| Malzeme: | Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Montaj TipiTedavi: | Plaka Montajı |
| Tedarikçi Türü: | fabrika |
3-1/2 İnç Üst Plaka Döner Yarıçaplı Orta Hizmet Tipi Tekerler, 1/4 İnç Cıvata Deliği Ebatlı
| Rulman Tipi: | Bilye |
|---|---|
| fren tipi: | yan kilit |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Hafif Güçlü Çelik Çarklar Yük Kapasitesi 144 Lbs'e Kadar 2-4 Inç Plain Bearing Plastik Tekerlek Çekirdekleri
| Yükleme kapasitesi: | 144 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| Ev materyalleri: | Çelik |
Pürüzsüz Sırtlı Plastik Tekerlek Göbekli Hafif Hizmet Tipi Tekerlekler, Plaka Montaj Uygulamaları İçin
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Finish: | Zinc Plated |
Ağır Görevli 2.5 Inç Bolt Delik Aralıklı Araba Tekerlekleri 90-125mm Arabalar İçin
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Ağır Görevli Döner / Sert / Kilitli 90MM-125MM Döner / Sert / Kilitli
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
TPR Eller Serbest Yan Fren Pedalı Döner 6" Frenli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 "Yan Fren TPR Tekerlek Gri Tek Pedallı Döner Ağır Hizmet Tekerleri Tedarikçisi |
|---|---|
| Stil:: | 6" TPR yan frenli ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
5000 lbs yük kapasitesine sahip ipli sap montaj tipi yuvarlak makaralar
| Toplam yükseklik: | 2-12 İnç |
|---|---|
| Rulman Tipi: | Top rulman/doğru top rulman/Delrin rulman/kol rulman |
| Sıcaklık aralığı: | 300°F'ye kadar |
YlCaster Düzenlenebilir Evrensel Siyah Mobil Soğutucu 4 Güçlü Ayaklı
| Uygulama: | Mobilya Donanımı, Çamaşır makinesi, buzdolabı |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Malzeme: | Modifiye PP+Paslanmaz Çelik Boru+PVC Plastik Tekerlekler |

