Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 260 Ürünler.
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
200-500kg Yük Kapasitesi 3-8 Inç Filmiş Kök Endüstriyel Trolley Araba Çarkları
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
2-12 Inç Toplam Yükseklik Endüstriyel Çekirdekler Ağır Görev Performansı ve 300 ° F'ye Kadar sıcaklık aralığı için
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Feature: | Reliable And Durable |
Ağır Güçlü Uygulamalar için Fenol Endüstriyel Çarklar Yaka Halkası Kök Montaj Tipi Polyurethane Tekerleği
| Swivel Lock: | Yes/No |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
Endüstriyel Ortamlarda Ağır Ekipmanlar için TPR Üstten Plakalı Ağır Hizmet Tekerlekli Döner Tekerlek
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Termoplastik Kauçuk 150mm 250kg Sert Yönlü Kilitli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Satış 150mm Gri Yumuşak Yön Tekerleği 250kg Kapasiteli TPR Perakendeciler İçin Sert Ağır Hizmet |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
Döner kilitli hafif ağırlıklı çelik sarmallar gri tekerlekler 2-4 inç yarıçap - 144 lbs'e kadar
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
| Wheel Width: | 19-24mm |
100 mm yumuşak Termoplastik Kauçuk Ağır Hizmet Kilitlenebilir Tekerlekler
| Ürün adı: | OEM 100mm Çap Termoplastik Lastik Tekerlekler Yumuşak Yan Fren Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 100 mm TPR yan fren ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 100MM |
Hafif Görevli Plaka Montaj Casters Yumuşak TPR Tekerleği 144 Lbs'e Kadar Yük Kapasitesi 2-4 Inç çapı
| Yükleme kapasitesi: | 144 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Tekerlek Sırtı: | Yumuşak |
| Tekerlek Genişliği: | 19-24mm |
125 kg yük kapasitesiyle ağır işlevli plaka rotörleri
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |

