Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 257 Ürünler.
Hafif Görevli Gri Çelik Çarklar Toplam Kilit Döner 19-24mm Tekerlek düz yatak -20 100.C
| Fren tipi: | Toplam Kilit, Döner Kilit |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
230kg Kapasiteli TPR Döner Plakalı Yumuşak Tekerler Bilyalı Rulman 125mm Tekerlek Tekerlekler
| Ürün Adı: | Fabrika Satış 230kg Kapasite 125mm Gri TPR Tekerlek Döner Plaka Yumuşak Ağır Hizmet Tekerleri Bilyal |
|---|---|
| Tarzı:: | 125mm TPR döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
300 lbs yük kapasitesi çinko kaplama bitirme ile çalışma masası rotorları
| Tekerlek çapı: | 2,5 inç |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 300 pound |
| tekerlek tipi: | Frenle dön |
Yumuşak Tekerlek Yürüyüşü Hafif Görevli Plak Çarkları Çelik Kontu Toplam Kilit Fren -20-100°C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
4 x 4.5 inçlik plaka ile ağır görevli araba tekerlekleri
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
2-4 İnç Yumuşak Tekerlekli Ofis Mobilyası için Plastik Tekerlek Çekirdeği
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Grey |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
90mm kauçuk ipli sap top rulman arabası tekerlekleri
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
80kg Kapasiteli 3 İnç Gri Tekerlek İkiz Tekerlek TPR Döner Plakalı Tekerler
| Ürün adı: | YLcaster Toptan Satış 3 İnç Gri Tekerlek Çift Tekerlekli TPR Döner Plakalı Tekerler 80kg Kapasite |
|---|---|
| Stil:: | Çift tekerlekli TPR döner tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
75MM Döner 80kg Yük Kapasitesi Cıvata Deliği TPR Kilitli Tekerler
| Product Name: | 75MM Rotating Wheel 80kg Load Capacity Light Duty Bolt Hole TPR Casters With Lock Manufacturer China |
|---|---|
| Style:: | Twin wheel TPR swivel lock casters |
| Wheel Color:: | Grey |
100x27mm 360 ° Dönen Cıvata Deliği Döner Kafa TPR Mobilyaları Toplam Frenli Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 100x27mm Teker Toplam Fren 360° Döner Civata Deliği Döner Kafa Gri TPR Hafif Hizmet Tekerleri Mobily |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet cıvata deliği fren tpr tekerlekleri |
| Braket Malzemesi:: | Çelik |

