Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 257 Ürünler.
M12x15mm ipli saplı sessiz ve eskisine dayanıklı araba tekerlekleri
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
| Yükleme: | Bilye |
Kapasite Çarkları 4 inç Tekerlek Diametresi Üst Plakası Döner Yarıçapı 3-1/2 inç Ağır Yükler ve Yüksek Ağırlık Kapasitesi için
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
20kg Yükleme 40mm Kauçuk Hafif Hizmet Tekerleri ISO9001
| Ürün adı: | 40 mm döner tablalı gri termoplastik kauçuk yan frenli hafif hizmet tipi ruletler |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi tpr tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 40x16.3mm |
Siyah Renkli 5 İnç Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Döner Bilyalı Tekerler
| Ürün adı: | 5 İnç Siyah Renkli Ağır Hizmet Tipi Avrupa Alüminyum Çekirdekli Kauçuk Döner Bilyalı Tekerler Fabrik |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum kauçuk ağır hizmet tipi döner endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
50mm Yük Kapasitesi 200/250kg Çift Top Taşımacılığı Zenk kaplama yüzeyli endüstriyel iskelet tekerlekleri
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
TPR Bolt Hole Spacing 2.5 Inch Endüstriyel Ağır Görevli Trolley Tekerlekleri 8 Inch
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Endüstriyel arabalar için 100 mm çaplı ağır yüklü arabalar Toptan Plastik arabalar
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Tarzı:: | 100mm pp sert ağır hizmet tekerleri |
| Wheel size:: | 100mm |
5" Tekerlek 506LBS Kapasiteli Gri TPR Ağır Hizmet Plakası Montajlı Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Toptan Satış 5" Tekerlek 506LBS Kapasiteli Gri TPR Sert Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 5" TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5" |
8 İnç Sessiz TPR Termoplastik Kauçuk 616LBS Yönlü Kilitli Döner Tekerlekler
| Ürün Adı: | 8 inç Büyük Boy Sessiz TPR Tekerlek 616LBS Kapasiteli Döner Kilitleme Ağır Hizmet Tekerleri Toptan |
|---|---|
| Tarzı:: | 8 inç TPR yan kilitli ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Gri Tekerlek Rengi Top Taşımacılığı 5-3/4 Inç Toplam Yüksekli Orta Görevli Çarklar
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
|---|---|
| Rulman Tipi: | Bilye |
| Tekerlek Rengi: | Gri |

