Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 257 Ürünler.
300 lb yük kapasitesi orta yüklü kasketler 5-3/4 inç Toplam Yükseklik Sıcaklık aralığı 0 ila 180 derece
| tekerlek tipi: | PU/PVC/TPR/PP/Kamyon |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
Düz ve sessiz hareket için ISO/SGS/ROSH sertifikalı endüstriyel tekerlek silindirleri
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Bilyalı Rulmanlı Tekerlekli Mobilya Sapı Küçük Dolaplar için Arabalar ve Yuvalar
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
1/4 İnç Cıvata Deliği Boyutuna Sahip 4 İnç Orta Hizmet Tekerlekleri ve Gri/ Kırmızı/ Mavi/ Turuncu/ Yeşil/ Beyaz Tekerlek
| Load Capacity: | 300 Lbs |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
1-4 inç çaplı endüstriyel tekerlekler sıcaklık aralığı 300°F'ye kadar
| Malzeme: | Çelik/ Alüminyum/ Plastik/ Kauçuk |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2-12 İnç |
| Yükleme kapasitesi: | 5.000 lbs'ye kadar |
Ağır Güçlü Trolley Arabası Tekerlekleri 2.5 Bolt Delik Aralıklı Kauçuk / Naylon Döner / Sert
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Cıvata Delik Aralığı: | 2,5 inç |
Yan Kilitli 100mm 396lbs Siyah Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD, Yan Kilitli 100mm 396lbs Kapasiteli Siyah Kauçuk Döner Ağır Hizmet Tekerleri Üretiyor |
|---|---|
| Stil:: | 4" demir kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inçx2 inç |
Çifte Fren Tıbbi Çarkları Yük Kapasitesi 125kg Termoplastik Kauçuk Toplam Yüksekliği 4 inç
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
Ağır Görevli Döner Kauçuk Üst Plakalı Castor Tekerlek Top Taşıyıcısı
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |

